Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Valaki kérem mondjon...

SOS! Valaki kérem mondjon hajnövesztő tippeket?

Figyelt kérdés

Rengeteg szinte fenékig érő hajam volt mindig. Valami összetapasztotta (nem rágó) és nem tudtam semmivel se kibontani anélkül,hogy temérdek hajam a földön ne lenne és most sírok... A hajam a mindenem,mindig is az volt.

Nem hullott soha. De sajnos szerencsétlenül jártam. Se balzsam, se a "fésülést könnyítő" Gliss Kur nem segített. Szakszerűen jártam el. Nem téptem. Nem vágtam stb.


Kérlek mondjatok - ha tudtok - olyan szereket,ötleteket, bevált módszereket,amelyek segítik a haj növekedését. (a hajhagymákra is gondoltam, nemcsak a hajam hosszúságára...sőt inkább a sűrűségét szeretném visszahozni)



2015. jún. 1. 16:30
 1/4 anonim válasza:
En is ilyen helyzetben vagyok! (Csak nalam ennvoltam a hulye:D levagtam...) nekem mostt nagyon segit az Aussie 3 perces hajpakolása! Csodát tett a hajammal:) komolyan ...am nagyon sok embernek jo pl az argánolaj,olivaolaj,kókusz zsír..vagy probald ki a fritz termékeket ...Müllerben lehet kapni (valakinek nagyon beváll ,valakinek nem annyire,de senkinek sem rossz) még az Yves Rochernak van olyan samponja es balzsamja ,amitől hihetetlenül nő a haj (asszem csalános,de ha megkérdezed megmondjak az uzletben) most meg nagyon nagy "divat" lett a hirburst haj vitamin ,de errol nem tudok tapasztalatot mondani:) sok szerencseeet
2015. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak jó ötletek:

[link]


Ricinusolajos pakolás hatásos lehet, szempillákat is szépen megnöveszti.

2015. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon szépen köszönöm!! :)

Mindenképpen ki fogom próbálni.

2015. jún. 1. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt esetleg kipróbálhatod.Én 4 napja csinálom,mintha nőtt volna,de nem biztos,lehet hogy csak képzelem.napi 4 perc nem sok,ki lehet próbálni:)

[link]

2015. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!