Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Máshogy csukódnak a szemeim....

Máshogy csukódnak a szemeim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom,az egyik páros testrészünk sem egyforma, de máshogy csukódnak a szemeim, és ha kifestem ugyanúgy, akkor teljesen más..Ha pl. szemcerkát akarok hazsnálni vékonyan, akkor az egyiket sokkal vastagabban kell kikennem..és az egyiken még egy ránc is van..Tehetek ez ellen valamit?
2008. aug. 31. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos nemigazán, figyelj, tudom, nem könnyű, de ha így születtél, akkor így kell elfogadnod magadat. Hacsak nem akarod plasztikai sebész kezeire bízni a szemeidet...
2008. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha ez nemrég óta van így (nem így születtél), nézesd meg a pajzsmirigy hormonszintedet. Ezt komolyan mondom. Van egy olyan betegség, hogy Basedow kór. Egy ismerősömnek teljesen kidülledt a szeme egy idő után.
2008. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!