Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen izzadásgátlót...

Ti milyen izzadásgátlót használtok? (férfi)

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 17:51
 1/8 anonim válasza:
45%

Semmilyet. Nem kell mindig a természet ellenében dolgozni. Víz, szappan, mosószer van.

(A dezodorok elősegítik a helytelen táplálkozást is - ma a legtöbb embernek el van dugulva a vastagbele, ezért más csatornákon kénytelenek távozni egyes salakanyagok. Akinek nincs eldugulva, az nem izzad büdöset, csak simán "izzadságszagút".)

2015. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fürdést.


Meló közben meg ha megizzadok hát megizzadok. Aki nem viseli el, az kerüljön el messzire.

2015. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Old Spice Classic stick. Bőven jó. Előző két illatos tanítónknak meg ajánlanám figyelmébe a google keresőt, hogy használják arra, hogy megtudják végre, mégis mitől van a hónaljszag! Nem mellesleg ha már higiénia, inkább a borotvával kezdeném, rögtön könnyebb tisztán tartani is, és nem fölé kenem a sticket, hanem két suhintással a helyére kerül az anyag, és bárki bármit mond, semmi panaszt nem okoz, viszont arra, amire való, tökéletes. Irgalmatlan forróság és fizikai munka (meg mondjuk pára és szélcsend) kell ahhoz, hogy a kis adag deo alól kiköszönjön a hónaljszag, persze többórás nyűglődés után csak. Olyankor egyértelműen csak egy jó zuhany a megoldás. De önmagában semmire se lenne jó. Jó klíma mellett üldögélve is pár óra alatt érzem magamon, ha nem használok jó dezodort. Igazából más nem is működött, azért maradtam ennél még tizenévesen. Nem értem azokat, akik elvannak oroszlánszagban. Bizonyos körülmények közt, nyilván ha nincs jobb, akkor értem. Például tartós krízisben, vagy allergia esetén. De még a régiek is dobtak rá hintőport vagy valami, ha zavarta őket, és volt ilyesmijük. Így, hogy adott a megoldás, és megteheti nagyjából bárki, hogy megtiszteli a többieket azzal, hogy nem tolakszik közéjük fojtó szagfelhő kíséretében, érthetetlen, miért érvel bárki is a megoldatlanság mellett.
2015. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Először is zuhanyzással,nyáron akár naponta többször is.

Másodsorban most van egy Str8 Oxygen, meg 2 Axe(Black,meg fene tudja) dezodorom.

2015. jún. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 potyike ***** válasza:
lehet kapni kristály izzadásgátló dezodort,meglepően drága,de megéri,mert évekig elég.Színtelen,illatmentes,nem nedves,nem hagy foltot,csak az enyhén vizes testet kell bedörzsölni vele.Ajánlom az oliva szappant-illat nélkülit-az afrikai fekete szappant.Természetesen fontos az akár töb bszöri mosakodás,napi tiszta ingváltás is.A hónalj szőrtelenítése hülyeség és hiba.A szőrnek az egyik szerepe az,hogy közte jobban jár a levegő,szárad az izzadság.Természetesnek kell maradni.
2015. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem az új oldspice nem használ
2015. jún. 1. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a klasszikusat használom. Ez a zselé annyi kb, mintha gyümölcstortával kenegetném...
2015. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
csak az axe probáltam többet is de csakis ez votl jo:)
2015. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!