Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetem el ezt a színt?

Belbolyhocska kérdése:

Hogyan érhetem el ezt a színt?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig egy bizonyos mixtont mondtak, de nálunk olyat nem lehet kapni a fodrászkellékesnél. Az eladó konkrétan rozsdavörös hajfestéket akart rámsózni. Egyszer a platinaszőke helyett világosbarna lett a hajam a festéktől amit adott.

Egy másik lány Swarzkopf Blondme-t ajánlptta, de annak kicsit light-osabbak a színei.

Alfaparf 11.00-s festéket szoktam használni 9%-os oxival.

A segítségeket előre is köszönöm.



2015. máj. 26. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Világosszőkére szőkíted a hajad, gondolom ez menni fog. Aztán veszel Directions színezőt, Apricot talán a narancs árnyalat belőle, kevered szilikonmentes hajpakolással (Pl Serical vagy Kallos Latte), nem kell sok bele, csak hogy a pakolásnak olyan színe legyen mint amilyen hajat akarsz. Felkened vagy fél órára. Lemosod, kész.

Mondjuk a képen photohopolt szín van, pink is van benne, szóval nyilván nem pontosan ilyen lesz, mert nem lesz a hajadban a pink, csak a narancs árnyalat. Ha pinket akarsz inkább akkor olyan színt vegyél.

2015. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Naracsosat szeretnék. Évekig volt pink szinű a hajam, valami mást is kipróbálnék. :)
2015. máj. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!