Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű legyen a hajam...

Milyen színű legyen a hajam szerintetek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy elég hülye ötlet itt tanácsot kérni, de egy próbát megér. Beszeretném festeni/színezni a hajam, csak nem tudom milyen legyen, vagy hogy mi állna jól. Elég világos a bőröm, és kékek a szemeim. Vannak bőrhibáim, szóval olyasmi szín kéne ami nem emeli ki őket. Jelenleg ilyen barnás vöröses a színe. De inkább csak napon látszik a vörös. Remélem valaki szán rá időt, hogy elolvassa, és írjon valami ötletet :)

2015. máj. 24. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg fekete vagy sötét vörös. De ez csak az én véleményem. :)
2015. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Világosbarna, szőkésbarna.
2015. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
feketével eléggé szimpatizálok, de ismerőseim azt mondták, hogy az ne legyek, mert az olyan depressziós szín. de mindenképpen kipróbálom színezővel a feketét a közeljövőben. kíváncsi vagyok, hogy nézek ki vele. ebbe az évbe volt vörös a hajam, szóval azt nem igazán csinálnám meg megint. a világos színek is elég jól hangzanak. köszönöm a válaszotokat! :)
2015. máj. 24. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fekete vagyok, tehát feketére szavazok, nekem az tetszik! :)
2015. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!