Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám tartósan kivasalni...

Hogy tudnám tartósan kivasalni a hajam? Úgy hogy szögegyenes legyen?

Figyelt kérdés
Ha reggel vasalom ki és előtte este megmosom akkor haggyam magától megszáradni vagy hajszárítóval szárítsam be? Hogy lesz reggel tartósabb? Lakkot használjak? Ha igen, vasalás előtt vagy után? Vagy habot?
2010. febr. 24. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik végleges hajegyenesítés.. azaz hát... pár hónapig tart... de akkor kimosod is egyenes marad meg mindne... csak nem a legolcsóbb, nem tudom, mit engedhetsz meg magadnak anyagilag...
2010. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyszeri alkalomra kéne csak, fényképezésre, a lényeg hogy mire odaérek ne menjen bele hullám, de még csak egy kis horog se a végére :)

SZóval tényleg igazán egyenesre. Mivel egyszeri alkalom ezért olyat is bevállalok ami esetleg károsabb. Pl vizes hajra lakk és utána vasalni?

2010. febr. 24. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan hogy reggel kivasaltam és este ugyanugy ugyanolyan volt.

Ugy csináltam hogy este raktam rá ilyen egyenesitő habot ami vizes hajra kell tenni(ez már magabá egyenessé teszi)

Reggel pedig: (fésüt egy KICSIT benedvesitheted azzal megfésülöd) hajlakk aztán kivasalod és megint hajlakk.

Tudom hogy nagyon káros de azt irtad h lehet az is:D

Ha ugy gondolod h nemjo igyse, akkor nyudogtan elviheted a hajvasalót oda is sztem.

2010. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok;

Ha csak ennyi kellene, akkor egy kerámialapos hajvasalóval vasald csak ki simán, és esetleg, ha van, akkor fújj rá egyenesítő habot...

De, ha nincs, akkor csak úgy szárítsd meg hajmosás után, hogy közben végig fésülöd az egészet, majd az vasald át, és akkor egyenesnek kell(ene) maradnia!

Nekem ez beszokott jönni, pedig természetesen göndör (tőből göndör) a hajam! Sőt, néha még másnap sem kell átvasalnom, csak a frufrut! :)

Szóval sok sikert. :)

2010. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy a legtartósabb a hajvasalás, ha mosás után szárítom, aztán rögtön vasalom.
2010. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!