Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folyton piros a kézfejem! Mit...

Folyton piros a kézfejem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Akár hideg, akár meleg van, folyton piros a kézfejem, ha megnyomkodom befehéredik, majd visszapirosodik, örökké fagyos, hideg, és melegben pedig TŰZVÖRÖS. orvosom aztmondta, h ekcéma lehet, ha nagyon kiszárad menjek vissza hozzá, de engem nagyon zavar h piros. Van erre valamiféle házipraktika?
2010. febr. 24. 17:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

hm, igen ezt észrevettem már.


köszi a választ :)

2010. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

na, nemvált be azse, amit a bőrgyógyászom írt... első 2percben szép fehér lett tőle a kézfejem, aztán visszapirosodott xd most sztm kipróbálom ezt, amit egyik kedves válaszoló írt, és neki bevált:

[link]

2010. ápr. 5. 11:48
 13/21 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem hideg allergiás a kezem (piros, pergamen-száraz és kirepedezik), ez bevált rá, javaslom neked is.


------------


és ettől örökre elmúlt neked, vagy kenegetned kell rendszeresen?

2010. ápr. 7. 10:27
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!:D


én vagyok megint, lett valami fejlemény az ügyben?

2010. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem, nemigazán :S ugyanúgy bepirosodik mostanában is, pedig már sokmindent kipróbáltam... bőrgyógyász által felírt testápoló, kézkrém, mondjuk azt az aloeverát még nem. nemsokára gyűjtök rá és veszek 1et (merthát ugye én még nemdolgozom...) amúgy ha vki esetleg használt még ilyet, nyugodtan megírhatja a véleményét arról :)
2010. ápr. 24. 12:47
 16/21 anonim ***** válasza:

nekem most nem piros, de van amikor durván bepirosodik, és ha megnyomom, akkor másodpercekig fehér...


Neked mindig vörös? Vagy csak bizonyos napszakokban?


Tegnap például fázott a kezem, és vörös volt. De azt is megfigyeltem, hogy néha az egyik kezem tűzforró a másik jéghideg. Fura.

2010. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nekemis olyan h néha piros néha nem... ja, olyanfura :S általába nekemis akk szokott bepirosodni mikor fázik. de olyat még nemfigyeltem meg, h egyik hideg másik meleg... jólenne, ha tudna erre vki vmi megoldásfélét... nézegettem, h az olaj jólehet ilyenre, és most még aztis tesztelgetem, csakúgy önmagában... háát, majdkiderül :)
2010. ápr. 24. 16:34
 18/21 A kérdező kommentje:
persze étolaj :D
2010. ápr. 24. 16:34
 19/21 anonim ***** válasza:

étolaj ? :D Na mi a fene. :O Mellesleg mamámat is megkérdeztem, hátha tud valami régi praktikát. Szerinte a pálinka megdobja a vérkeringést, és ha még így is piros akkor lehet zsírral kenegetni. Persze disznózsírra gondolt. ;) Bár nekem ez így eléggé érdekesen hangzott. :D


Mellesleg biztos valami vérkeringési zavar lesz. Sztem :D

2010. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nemtudom, ez mennyire alátámasztott dolog, de most azt vettem észre, hogy nekem a nyártól meg a sok víztől (merthogy most nagyon rászoktam, napi 4-6 liter) nem piros már annyira :O majd télen is sok vizet fogok inni, és megnézem, használ-e és jelzem nektek :)
2011. jún. 9. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!