Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Modern férfi hajat szeretnék....

Modern férfi hajat szeretnék. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Felül 5 cm hajam van oldalt pedig 3 cm. Oldalt valószínűleg hamarosan le lesz vágva de nem a napokban. Erre valami jó modern férfi hajat tudnátok mondani és azt hogy hogyan készítsem el?
2015. máj. 14. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Frizurát nem divat szerint kell választani, hanem azt kéne nézni hogy mi áll jól a te fejformádhoz... mert az oldalt lenyírt nagyon keveseknek előnyös.
2015. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nekem hosszúkás fejem van, az oldalt laposra zselézett felül pedig oldalasan fésült, oldalsó és a felső részt bal oldalon elválasztó, homloknál felálló haj jól áll, csak én mást szeretnék, nézegettem képeket szerintem mindegyik jól állna csak nem tudom hogy kell beállítani normális leírást meg nem találtam.
2015. máj. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!