Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a hamvasszőke festék?

Melyik az a hamvasszőke festék?

Figyelt kérdés
Leszívattam a hajamat és rátettem a Garnier hamvas szőke festékjét (2 dobozzal). De nem fogta be rendesen. Tudtok ajánlani jobb minőségű festéket, akár kellékesben, ami be is fogja?
2015. máj. 13. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
.1,vagy .11-re végződő számúak.De ha küldesz képet,hogy milyen most a hajad,könnyebb megmondani.Az alap szín sem mindegy.Fodrász vagyok.
2015. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen színű most a hajad pontosan? Mert ahhoz kell a festék árnyalatot választani. Ha nem fogta be a Garnier akkor lehet hogy egyik sem fogja majd be, mert nincs a hajad leszívatva megfelelően.

Hamvasat fodrászkellékesben találsz minden márkából. Nem mondok számozást, mert nem mindegyiknél ugyanaz... az eladó meg tudni fogja mi kell neked.

2015. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok! Mindjárt mutatom a képet.
2015. máj. 13. 15:11
 4/12 A kérdező kommentje:

Kb Ilyen színű most: [link]

[link]

Szóval valahol hamvas, valahol vöröses. Főleg alul vöröses, de itt nem látszik.

2015. máj. 13. 15:33
 5/12 A kérdező kommentje:
És úgy csináltam, hogy Syoss lighteners 12.0-val szőkítettem ki. Sajnos szerintem előbb mostam le,mert azt néztem, hogy a frufrum már nagyon világos volt, halvány sárga, és mikor lemostam mindenhol, akkor láttam, hogy máshol még narancsos..... Eredeti hajszínem közép barna.
2015. máj. 13. 15:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Hú,én azt hittem világosabb.Ez azért nem szőke.Így ha akármilyen hamvasat is rákensz,csak szürke lesz.Ezt még szivatni kéne.De legjobb lenne fodrászhoz menni,mert te nem fogod tudni otthon megcsinálni szerintem.Bár nem tudom,hogy mi lenne a cél.Mennyire világos?
2015. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyon szőkét. Csak jó lenne, ha nem lenne vöröses. Én kiegyeznék a tejeskávéval is, vörös nélkül.
2015. máj. 13. 15:43
 8/12 anonim ***** válasza:
A vörös árnyalat csak leszívatással fog eltűnni. Menj fodrászhoz.
2015. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na és ha le van szívatva rendesen és be lett festve, akkor utána aki már otthon akarja utánfesteni, mindig szőkítőport meg hiperolt kell használjon a lenövésre? Az nem teszi tönkre a hajat?
2015. máj. 13. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön ez a szín.
2015. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!