Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumrol vélemény? Vkinek...

Szoláriumrol vélemény? Vkinek mellékhatások?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én elég ritkán szolizok mostanában csak 2hetente 1x és akkor is csokicsőbe megyek mivel az elvileg nem olyan káros,de hát ki tudja... nekem mellékhatása az, h naon kiszárad a bőröm, de ezt lehet ellensúlyozni krémekkel. Kisebb ráncokat is felfedeztem az arcomon, de azokat még akkor amikor heti 2x jártam, sztem az 'betett' a bőrömnek.
2010. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is "betett a bőrömnek".Én soha többet nem megyek szoliba,saját bőrömön tapasztalom,milyen káros,pedig több mint fél éve nem járok már,mégse jön rendbe.(megöregedett)
2010. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.En eleg sokat jartam szoliba kb ezelott ket evvel,rendszeresen heti 3alkalommal,es kb 2-3 even keresztul,most 27eves vagyok,rancos a szemem koruli bor:(,tele lettem anyajegyekkel,es rettenetesen felek h nehogy rakos legyek,mer van egy nagy anyajegy a hatamon,amit veszelyesnak talalok,lehet h le kene operaltassam.Szerintem nagyon nem jo a szoli:(
2010. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hosszú távon valóban öregíti a bőrt...

Én tényleg nem viszem túlzásba a szolit, kb havi 2 alkalommal megyek... DE így is elég sok anyajegy kijött rajtam! :( Egy osztálytársam nagyon sűrűn szolizott, rajta még több anyajegy kijött... Szóval ez egy ilyen mellékhatás, ami nem biztos, hogy természetes, gondolkodom, hogy bőrgyógyászhoz megyek, nehogy elrákosodjon a bőröm. :S

2010. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Természetes, hogy ha szolizol több lesz az anyajegy, mivel a bőr a barnulással védekezik a sugárzás ellen legyen az napfény, vagy szoli. Az meg, h ráncosodik a bőrötök... nem kellene sajnálni a pénzt a jobb minőségű szolikrémekre, amik ápoló összetevőket tartalmaznak, és táplálják a bőrt, többek között nem is szárad ki. Ha pedig kétes anyajegyet fedezel fel magadon, akkor irány a bőrgyógyász. Én szoliban dolgozom, előtte is sokat szoliztam, de most is ugyanúgy odafigyelek a bőrömre, krémezek, naponta testápolózok, és ha bármi gyanús anyajegyet találok, megmutatom a bőrgyógyásznak, és levetetem. Ésszel kell szolizni, ennyi. Vagy lehetsz olyan mint a mentőautó...
2010. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia utolsó válaszoló!


A bőr nem egészséges védekezése az anyajegy, hanem festékhiba, ami közel sem természetes. Az egészséges az egyenletes barnulás.

2010. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem sajnáltam a pénzt a krémekre se,meg a drágább bérletekre sem!Ja,és túlzásba se vittem a heti 1 alkalommal....mégis...Azért érdekes,hogy sok szolitúlaj mégis olyan mint a "mentő"...vajon mért?;)
2010. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kedves 23:02-es! nem azt írtam, hogy a bőr anyajegyekkel védekezik. hanem barnulással. De az anyajegy pigmentfolt (festékfolt)
2010. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A szolizást is okosan kell csinálni, mint mindent. Van olyan a neten, hogy szolirend, ami kiszámolja a bőrszínednek megfelelően, hogy mennnyit szabad szoliznod!
2010. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!