Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Két hét alatt le kell barnulno...

Két hét alatt le kell barnulnom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két hét múlva fürdőruhában kell megjelennem valahol, és az arcomnak, nyakamnak, karomnak csodálatos barna napsütötte színe van mivel sokat vagyok kint, de MINDEN MÁS (hátam, hasam, lábaim) hófehérek.

Mit tudnék csinálni?

Szoliba szeretnék elmenni. Szerintetek kaphatnék egy egyenletes színt?

Nem akarok úgy kinézni mint egy bohóc (félig fehér félig barna)


2015. máj. 12. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudsz menj ki és napozz fürdőruhában, vagy anélkül. A karjaid, az arcod, meg a nyakad, ha már jó akkor azokat takard le mondjuk törölközővel és azok nem fognak jobban lebarnulni. A szolizásról azt hallottam, hogy érdekesen lehet tőle lebarnulni és nem olyan, mintha simán a napon barnulnál le.
2015. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szoli, de két hét alatt nem biztos, hogy nagy eredményt érsz el. heti 2-nél többször semmiképp se menj, akkor inkább használj valami barnítókrémet az esemény előtt.
2015. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szoliba mennék, mert annyi időd nincs (meg olyan jó idő sincs), hogy napozással megoldhatnád. Én könnyen barnulok, nekem pár alkalom már nagyon jól látszik. Szóval lehet, hogy neked is elég lesz az a pár alkalom, amennyit tudsz menni, de ha nem, akkor van még a testfújás (vagy mi), amikor festékkel lefújnak a megfelelő árnyalatra és mélységre. Ha más nem jön be, akkor ez tuti.
2015. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szolitól nem olyan lesz a színed mint a napon, és ahol barnább vagy ott még barnább leszel...

Inkább napra menj, és ahol már barna vagy ott kend be magad 50-es erős fényvédővel.

2015. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyébként nem értem ezeket a kommenteket. én mikor jártam szolizni, full ugyanúgy néztem ki, mintha napoztam volna, nem lettem sárga vagy ilyesmi. persze nem vittem túlzásba, csak néhány alkalommal voltam, de kaptam egy kis színt tőle és senki meg nem mondta volna, hogy szolitól van..
2015. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki találta ki ezt a baromságot, hogy a szolitól sárga leszel?????? Bitófára vele.

2 hét alatt elmész 3-4x szoláriumba, teljesen jó lesz.

2015. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol van itt a probléma? Már nagyon magasan van a Nap, kifekszel, 20 perc alatt megvagy. Lehúzod a ruhádat, azt ráteszed olyan helyre takarónak, ahol már nem akarsz tovább barnulni. Nyakad, vállad, karod, tudom is én. Akinek van kertes háza, annak könnyű, én lementem vidékre, de ha nincs hová, vannak ilyen városszéli szántók, rétek, ahol kilóméterekre beláthatóan senki sincs, viszel egy pokrócot azt kifekszel, mondom, 20 perc...
2015. máj. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2015. máj. 13. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!