Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek Philips Satinell...

Van valakinek Philips Satinelle epilátora? Vélemény?

Figyelt kérdés
Nektek bevált? Fontos lenne, köszönöm! :)
2010. febr. 23. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nagyon régen olyan van, úgy tudom, hogy az újabbak is ugyanilyenek, csak a színét és a műanyag borítást változtatják rajta.

Az egyém kb 8 éves, rettentő egyszerű szerkezet, 1 fokozatú (egy barátnőmé 2 fokozatos, az 7 éves), még soha semmi baja nem volt, a vékony szőrszálakat se szakítja el, hanem szépen kihúzza (pl karon). Ha egyszer tönkremegy (aminek kb 0 az esélye), akkor legközelebb is ilyet vennék. Adtak hozzá utazáshoz selyemtatyót is.

Egyetlen baja, hogy akkus vagy elemes üzemmódja nincs, ezért mindenképp kell hozzá áram, de lehet, hogy az újabbnál már ezt megoldották.

Ha életedben csak egyszer szeretnél epilátort vásárolni, akkor ilyet vegyél...

2010. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hónalkójon lehet használni? én is most készülök venni.

akit ismerek mindenki azt mondja hogy nagyon jó..és praktikus..:D

2010. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az új Philips Satinelle 6400-as epilátorom van,csak hálózati adapter van hozzá,de manapság már sztem nem olyan nehéz megoldani az áramkérdést!:)Én teljes mértékben megvagyok vele elégedve,mindehol használom és 2-3 használat után meg sem érezni a fájdalmat!:)
2010. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!