Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nöl a haj szépen?...

Mitől nöl a haj szépen? Melyik gyógynövénysampont ajánlátok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hajad, csakúgy, mint a bőrt, elsősorban BELÜLRŐL kell ápolni, ha csak kívülről ápolod, az kutyafütty, semmit nem ér.

Sok normális folyadékot (víz, gyümölcslé, tea) igyál naponta, táplálkozz vitamindúsan, egyél sok zöldséget és gyümölcsöt.

Emellé szedhetsz valamilyen hajvitamint is, cinkeset, omega 3-at, kovaföldesek. Természetesen ne szedd egyszerre mindet, csak egyet.


A gyógynövényes samponoknak nézz utána a Krémmánia nevű oldalon, mert ott szinte minden terméknél vannak vélemények és nem csak 1-2.

2015. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2015. máj. 8. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egészségesen étkezem,sportolok,csak vizet iszom,szedek vitamint is,a hajam mégis olyan mint a szénaboglya!
2015. máj. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom a dm-ben kapható Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex nevű kapszuláját, elég olcsó, én 700 Ft-ért szoktam venni, egy dobozban 2 havi adag van. 4 hónapos kúrákat szoktam csinálni, a hajam gyors növekedése általában 2 hónap után indul meg. A bőröm is javult tőle, a körmöm megerősítette, gyorsabban nő, egészséges. Emellett csinálhatsz hetente egyszer kétszer ricinus-, vagy kókuszolaj pakolást, de akár keverheted is a kettőt. Samponból a szilikonmenteset ajánlom, (nővérem a koffeines samponokra esküszik :) )a hajszárítást, és hajvasalást/göndörítést, hajlakkot, ilyesmiket lehetőleg kerüld, igyál 2-3 liter vizet naponta (persze ez nem csak a hajad szempontjából fontos :) ) 2-3 havonta vágass kicsit a végéből. Hajmosás előtt masszírozd a fejbőröd, 5-10 percig, serkenti a vérkeringést. Óh, és majdnem elfelejtettem: vaddisznó sörte hajkefe. Egyáltalán nem roncsolja a hajat, mint a műanyag fésűk, mióta ilyet használok, sokkal puhább, fényesebb tőle a hajam. Igaz, sokáig tart, míg kibontom vele a hajam, és hetente 1x-2x ki kell mosni samponnal, de nekem nagyon bejött.

[link]


[link]


[link]


[link]

2015. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!