Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketébol vilagosbarna?...

Feketébol vilagosbarna? Vélemények, tanacsok?

Figyelt kérdés

Hello!

Az imént hivtam a hetedik!! fodraszt a varosban,mert szeretném a feketét eltunteni a hajambol, o volt az egyetlen a hétbol aki azt mondta igy latatlanban hogy esetleg megoldhato ( szombaton megyek a szalonjaba, szemugyre veszi a helyzetet). Mar jopàr éve festem feketére a hajam, jol all, de mar unom, egyszeruen mar nem marad meg a festék a hajamon, festés utan egy héttel!!!!!!!!! mar szoke vagyok ( az eredeti hajszinem kozépszoke), kifakul hamar, elegem van belole.

Van koztetek olyan, aki vallalkozott mar ilyen vakmero akciora a fodraszaval, h feketét szedetett ki a hajabol?

Jo lett az eredmény? koszi elore is!!


2010. febr. 23. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok nekem is ledobja a feketét a hajam! Most szeretnék majd barnát szőke mellirral! abban vagyunk a fodrászommal, hogy 6-8hetet várunk hogy kopjon és ha alapbol gyorsan kopik utána meg lehet csinálni

2010. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaja én már voltam így feketéből világosbarnát akartam először le kell szívatni akkor kap 1 csibesárga színt(jobb esetben) a másik variáció a narancssárga.. és aztán ráfesti a színt amit szeretnél vagy pedig 2 színt összekever.

Az eredmény jó lett, csokibarna festéket vittem pár napig olyan is volt, de aztán elkezdett szőkére fakulni szóval sztem vagy azt csináld h amikor kifakul újra befesteted arra amilyet szeretnél, v sötétbarnára festeted és az világosra kifakul, de az első variáció jobb:)

19/L

2010. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a vàlaszokat! Igen, igen, én is ilyesmit gondoltam, ez a szalon l'oréal termékekkel dolgozik és valami effasort vagy mit akar hasznàlni a fodràsz, ( reménykedik, hogy mukodni is fog a hajamon), o is figyelmeztetett, hogy kb narancssàrga leszek, és erre kenunk majd valami vilàgosabb csokibarnàt.

Aztàn, hogy visszanyerjem szépen fokozatosan a szokeségem, ugy gondolom, vàrok majd két-hàrom honapot, és utàna karamella szokét meliroztatok bele idonként..

De ez még messze van, eloszor valahogy a feketétol kell megszabaduljak :D

2010. febr. 23. 13:19
 4/4 anonim válasza:
Szia!ha leszivatják a hajad akkor az utána elég roncsolt lesz,de mondjuk a loreal az egyik legjobb termék.
2010. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!