Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne eltüntetni a...

Hogy lehetne eltüntetni a pattanásokat a felkaromról?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A felkarom évek óta tele van pattanással, próbálkoztam több gyógyszertári hámlasztóval is, de egyik sem vált be. Elég csúnya sajnos, nem merek ujjatlan felsőket sem hordani. :( Van valami ötletetek, hogy lehetne eltüntetni?
2015. máj. 2. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én dörzsi kesztyűvel szoktam vagy valami egyéb bőrradírozó eszközzel. (400-500 Ft a Müllerben), de ha komolyabbat akarsz, van a seacret salt oil scrub, ő neki elég húzós ára van, én is csak ajándékba kaptam, de nagyon durván lehoz mindent és utána isteni selymes a bőröm! (Nem reklámfogásos duma :D, tényleg)
2015. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez egy sömör fajta,sajnos most nem jut eszembe a neve.

a napozás van rá vagy a rendszeres szoli,ezek eltüntetik,a rendszeres hidratálás is javítja,mert azon a részen extrém száraz a bőr,ezért kompenzál a szervezet ott faggyú túltermeléssel.

más nincsen rá hatással.

ha ledörzsölöd még durvább lesz.

2015. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napozás szoli? Ezek egyáltalán nem jók a pattanásos bőrnek, ahogy a bőrradír sem. Menj bőrgyógyászhoz, aki ad rá való kencét vagy gyógyszert... miután kiderül hogy egyáltalán mitől van.
2015. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyik ötlet rosszabb mint a másik...

eszedbe ne jusson dörzsölni, pláne a seacret testradírral (nekem is volt), és ne napoztasd vagy szoliztasd, mert beleégeti az uv a bőrödbe, és kb. örökre ott maradnak.


valószínűleg keratosis pilarisod van amúgy. erre a legjobb a hámlasztás. nem tudom, milyen gyógyszertári hámlasztót próbáltál, de nekem a paula's choice BHA savas hámlasztó eltüntette a dudorokat.

[link]


itt találhatsz egy cikket róla:

[link]

2015. máj. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!