Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoval en vettem egy Inecto...

Szoval en vettem egy Inecto Pire Coconut nevu sampont, de most lattam, hogy olyan anyagokat tartalmaz amik rakkeltoek (vagyis ez van rairva). Edesanyam szerint ez egy nevenincs sampon. Valaki irna rola aki ezt hasznalja?

Figyelt kérdés
Varok minden fajta valaszt!

2015. ápr. 27. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosan milyen anyagokra gondolsz?
2015. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megnéztem krémmánián, parabénmentes és nincs benne semmi rákkeltő.

[link]

hová van ráírva, a tubusra, hogy rákkeltő anyagokat tartalmaz? nem hinném, akkor senki nem venné meg. : D meg nem is forgalmazhatnák. szóval pontosan milyen anyagokra gondolsz?

2015. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó fajta sampon, és semmi káros nincs is benne. Főleg nem rákkeltő anyag. Én is ezt használom, nagyon jó sampon száraz hajra.
2015. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat! Most mar megnyugodtam:)
2015. ápr. 28. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!