Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi kell a hajnak, hogy gyorsab...

Mi kell a hajnak, hogy gyorsabban nőjön?

Figyelt kérdés

vitaminok? mit egyek? stb.. minden èrdekel!

úgy èrzem ,hogy nem nől olyan gyorsan.. mondjuk igyis elèg nagy de legalább derèkig èrőt szeretnèk.

20/l


2015. ápr. 25. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben havi 1-1,5 centit nő az ember haja, genetikától függően, ennél többet nem fog nőni.

Persze ez csak akkor teljesül, ha elegendő folyadékot iszol, sok zöldséget, gyümölcsöt eszel (szedhetsz hajvitamin is) és nem roncsolod a hajadat vasalással/száratással/göndörítéssel/festéssel, mert akkor könnyebben elkopik a vége és töredezni kezd.

2015. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt.:)
2015. ápr. 25. 21:48
 3/6 anonim válasza:
Martsd bikafosba. :)
2015. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, nem tudom, hogy beválik-e, de szerintem egy próbát megér :) https://www.youtube.com/watch?v=5ee6K1vA_QY
2015. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Először kösd össze aztán bontsd ki aztán mosd meg aztán fond be és a végén vasald ki. Garantáltan 20 centivel hosszabb lesz
2015. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Homokimaki válasza:
Fehérjében gazdag ételek pl húsok és magvak is jót tesznek neki.
2015. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!