Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Durva, ha titokban veszek egy...

Durva, ha titokban veszek egy epilátort? O. O

Figyelt kérdés
Anyuval nem szeretném megosztani, hogy szükségem lenne egy ilyenre is, mert annyira gyáva vagyok. :( Nem merem megmondani neki, hogy vegyen egyet. :( Eddig borotváltam a lábam, de most szeretnék egy epilátort. ^^ Pénzem lenne rá, mert van zsebpénzem. ^^
2010. febr. 21. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg, de nem kell titkolni, minek? Gondolom elmúltál már 12 éves:D
2010. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg neki nyugodtan, ebben nincs semmi gáz.

De ha az téged megnyugtat, akkor vedd meg titokban :]

2010. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva,mert fáj:-)) De én is azt használom.És sokáig jó és nem szúr,amikor nő.
2010. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, de azért köszi. ^^ x3
2010. febr. 21. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva, de akkor ennyi erővel adj anyukádra fejhallgatót, ha szőrtelenítesz, mert azért van hangja.
2010. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A hangját még a szomszéd is hallani fogja az tuti, gyantát vegyél inkább ha titokban szeretnéd, bár annak meg szaga van:D

Tényleg ne titkolózz, a saját anyád előtt főleg ne, ő is nő.

2010. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne titokban vedd meg.Beszéld meg,hogy van rá pénzed,mert megspóroltad és nagyon szeretnéd,mert szúr és nem jó.
2010. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megveheted :D

Én is szó nélkül vettem, vagyis nem tudtam h az ilyen dolgokat meg kell beszélni..

Aztán nem mondott semmit, hanem látta h van, kérdezte h mennyi volt.. és ennyi..

szóval tökm1 h titkolod-e v nem.. mert télleg elég hangos, szóval előbb utóbb úgyis megfogja tudni..

2010. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél egyet, de akár anyukádat is megkérheted. Az, hogy szőrtelenítesz nem ciki, hanem az igényesség velejárója, anyukád inkább örül majd, hogy olyan lánya van, aki ad magára.
2010. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Nyugodtan vedd meg és utána mutasd meg neki-nézd anyu mit vettem-és beszélgess vele nyugodtan, hisz kivel, ha vele sem?

Nem esz meg, max rájön, hogy beszélgethetne többet a lányával.

2010. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!