Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Mi a véleményetek az...

Lányok! Mi a véleményetek az ilyen hajról? Milyen arcformához áll jól?

Figyelt kérdés

Illetve arról mi a véleményetek ha egy férfi festi a haját?


[link]

[link]

[link]

[link]


2015. ápr. 23. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Azt hiszem, ez a haj senkin sem tetszene. Se a formája, se a színe. Ez a csibe sárga még nőkön is ronda.

Egy férfi ne fesse a haját. (Szerintem.)

2015. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsit szögletesebb archoz jó. Csak ezt a színt ne.:S sötét-világos barna jobb lenne.:) 21/L
2015. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egyáltalán nem tetszik, se a színe se a formája!

Egy pasi meg szerintem ne fesse a haját!


Jó tanács: ha neked tetszik egy haj, akkor fölösleges kikérned a másik véleményét, mivel mindenkinek más az ízlése! Van, akinek tetszeni fog, van akinek nem!

De ha neked tetszik, akkor viseld bátran! :)


24N

2015. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a különlegesebb frizurákat, de ez nem különleges, hanem egyszerűen csak igénytelen és ronda. Senkinek nem áll jól.
2015. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fuj ez undorító. pláne ez as festett sárga szín blööá
2015. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A színe tuti ilyen leaz, de akkor nem ilyen hajjal mert nem szögletes az arcformám.


4es: Értem.hogy nem tetszik, de miért igénytelen?

2015. ápr. 23. 15:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, foleg a szine.
2015. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a fazon sem, meg a csibesárga színe sem. Tök természetellenes.
2015. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A színével szerintem az a probléma, hogy nagyon természetellenes... A természetes szőkéknek soha nincs sárgás árnyalat a hajukban, max aranyos/vöröses, vagy hamvas csillogás, de csibesárgát még nem láttam. A másik, hogy ennek a férfinek sötét a szemöldöke, arcszőrzete, szeme, stb. így ez a szín nagyon nem illik hozzá, furcsán hat.

A frizura nekem nem jön be, én az egyszerűséget kedvelem, de ha neked tetszik, nyugodtan vágj bele, a haj visszanő:)

2015. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Szerintem mindegy, hogy festi-e a haját, de legyen igényes és természetes az összhatás, az extrém színek pedig csak ritka esetekben néznek ki jól.
2015. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!