Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék még annak érdekéb...

Mit tehetnék még annak érdekében, hogy ne zsírosodjon ennyire a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok. Váll alá érő, természetes szőke hajam van. Az a problémám, hogy elég gyorsan zsírosodik. Ha megmosom vasárnap este, már kedd reggel elkezd zsírosodni, lelapulni. Próbálok minél ritkábban hajat mosni, hátha javulna. Milyen sampont használjak? Vagy mit tehetnék még ennek érdekében? Fodrászok segítségét is szívesen várom!
2010. febr. 21. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem használj kénsampont az nagyon jó, rossmanba lehet kapni. Én is azt használom és elég jól bírja.
2010. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, már kipróbáltam. De nagyon elkezdett tőle hullani a hajam...
2010. febr. 21. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szárazsampon? Azzal ki tudnád tolni a következő hajmosás idejét egy kicsit...
2010. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csalán sampont, vagy a head & shoulders-t citrom van az elején elég jó.

és itt van egy oldal ahol tanácsot adnak olvasd el: [link]

2010. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt már olvastam, köszönöm. A szárazsampont inkább kerülöm, most rászeretnék szokni a heti egyszeri hajmosásra.
2010. febr. 21. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
A szárazsampon nem hagyományos sampon, azzal nem mosod a hajad. Olyan, mint a hintőpor, az is nagyon jó módszer erre egyébként.
2010. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én teafás sampont használok, és nem teszek a hajamra balszamot, hogy ne nehezítse még jobban.

Ha szőke hajad van, akkor használhatsz szárazsampon gyanánt hintőport is, azzal mindig ki tudod tolni a hajmosást 1-2 nappal, így hosszú távon remélhetőleg a zsírosodás is kitolódik majd.

Amúgy pedig lehet, hogy ez csak ideiglenes, és ugyanazok a hormonális változások okozzák, mint a pattanásokat, tehát max 2-3 éven belül elmúlik magától. Persze sejtem, hogy ez most nem nyugtat meg túlzottan...

2010. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!