Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan apolhatnam jobban a hajam?

Hogyan apolhatnam jobban a hajam?

Figyelt kérdés
...szeretnem ha elmondanatok,hogyan es mivel apolhatnam jobban toredezett hajam. Ithol is eloalithato hajpakolasok erdekelnenek. ( A hajam nagyon szalas egyes helyeken es toredezett, tobb fajta balzsamot is kiprobaltam mar ra de igazi valtozast egyik sem hozott. A hajsimito pedig meg jobban tonkreteszi,ezert erdekelnenek olyan hajapolasi modszerek amik othol is eloalithatoak. :] )
2010. febr. 21. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az olivaolaj jót tesz a töredezett hajra. De lehet kapni különböző hajvégápolókat, én az avonos zöld üvegest ajánlanám, nekem az tényleg bevált. Egyébként hosszútávon sajnos a vágás a legpraktikusabb.
2010. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon töredezik, akkor tényleg csak az olló segíthet.

Egyébként vegyél hajvégápolót ha használsz hajvasalót, vagy kend be oliva olajjal vagy testápolóval, de nagyonkeveset! mert attól meg zsírosodhat a haj (csak a hajvégekre kenj!)


hajpakolást meg egy csomót találsz a neten, csak írd be a googleba..vagy vegyél a fodrászkellékboltba vannak elkészített hajpakolások.


és szerintem használj hővédő sparyt, és ne vasald sokat a hajad.


nekem a hajvasalótól nagyon töredezik,és zsírosabb is lesz.. én eddig mindennap vasaltam a hajam mert ien se göndör se egyenes hajam van. de már 1x sem vasalom.. hanem néztem a neten h milyen frizurákat készíthetek hajvasaló/hajgöndörítő nélkül..

2010. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszadó!Milyen ötleteket találtál? a leírásod szerint nekem is ugyanolyan "se" hajam van :S Köszike
2010. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan "se" hajam van :) es az en hajam is zsirosodik a hajvasalotol epp ezert utalom meg mert minden nap leglabb fel ora kell h egyenes legyen. Aztan meg ha olyan a kedve visza csavarodik. Szoval engem is erdekelnenek az otletek.
2010. febr. 21. 18:37
 5/5 anonim válasza:
Szerintem vágd le a töredezett részt, és ne fogd össze gumival.Igy megakadályozod a töredezést.
2010. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!