Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan házi módszer, amely...

Van olyan házi módszer, amely TÉNYLEG működik az anyajegyek halványítására?

Figyelt kérdés
Van néhány feltűnöbb anyajegyem, de csak akor szednék le, ha veszélyes lenne. Kenegettem körömvirág krémmel, mert azt olvastam, az halványítja, de eddig semmi. A ricinus olaj jó rá? Vagy valami más?
2015. ápr. 18. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar pl. az arcod környékére púder.
2015. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát milyenek? A bőrfelszín alatt vannak vagy kiállnak?
2015. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A púder nem tünteti el, már próbáltam. :/ És nem is csak az arcomon van, hanem pl. karomon, hátamon...
2015. ápr. 18. 20:22
 4/12 A kérdező kommentje:
Van, amelyik kidudorodik, de van, amelyik egy síkban van a bőrömmel.
2015. ápr. 18. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Ami egy síkban van, azért nem szedik le, mert mélyen ül, és lyuk maradna a helyén. De a dudorost azt leszedik.

Budapesten tudok rendelőt erre a célra az ALLEE-nál.

2015. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én szegedi vagyok, a bőrgyógyásznál mondták, hogy csak a rosszindulatú anyajegeket szedik le, többit meg akkor, ha zavar a tevékenységeimben. Van egy a nyakamon, arra kitaláltam a sztorit, hogy belakapok a fésűvel. :D De a többihez nincs ötletem. :/

2015. ápr. 18. 20:33
 7/12 anonim ***** válasza:

a bőrgyógyászat 3 szakmát takar: bőrgyógyászat, nemibeteggondozás és kozmetológia.

Nem kell ötlet, csak egy kozmetológust kell találj, aki napi 8 órában ezt csinálja már X évtiztede.:)

Én majdnem minden évben megyek, idén télen 3x is voltam, mert előtte X évig nem voltam.

Novembertől márc.15-ig égetik le ezeket, ez téli foglalatosság.

2015. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És ők kivágják vagy kiégetik?

Erről az időpontról akkor már lecsúsztam...

Kb. mennyit kell nekik fizetni?


Amúgy a kamilla az segíthet halványítani vagy leszárítani?

2015. ápr. 18. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmilyen házi módszertől nem lesz halványabb. Leszedetni lehet, de persze nem sztk-s dokinál..

Ha annyira nem zavar akkor meg használj korrektort, alapozót, az teljesen elfedi.

2015. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak éget a kozmetológus, seész kell a vágáshoz, de annak helye lesz, míg az égetésnek nem lesz helye.

10 E Ft egy félórás ülés, amennyit kibírsz, addig égetik.

Ha nagy szemölcsökben számolunk, abból belefér 30 db a félórába. Kisebb kinövésekből pedig sok-sok.

Hát már a 2016-os időpontokat is most kell lefoglalni...:)

2015. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!