Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kopik le ilyen gyorsan...

Miért kopik le ilyen gyorsan a körömlakk?

Figyelt kérdés
Tegnap lakkoztam ki a körmöm, de mára már lepattogzott a körmöm tetejéről... Mit tegyek, hogy tartósabb legyen? A körömélemnél jött le.. Igaz, minimálisan, de engem akkor is zavar.

2015. ápr. 15. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert fos minőségű a lakkod. Nekem volt, hogy már aznap lepattogzott... Vegyél drágább lakkot, pl Kallost, ami nem is drága, ellenben tartósabb.
2015. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
50%
Ezzel én is ugyanígy vagyok! Szerintem vegyél tartósító fedőlakkot vagy valami ilyesmit.
2015. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miss Sporty lakkokat használok...
2015. ápr. 15. 18:20
 4/20 anonim ***** válasza:
Miss Sporty minőségileg 0.
2015. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor milyet vegyek, ami viszonylag jó? Gimis lány vagyok, úgyhogy nincs pénzem drága lakkokra..
2015. ápr. 15. 18:28
 6/20 anonim ***** válasza:
Max Factor a tuti! Van egy körömlakkom(sötét lila) 1 hétig szép volt!! Persze alaplakk és fedőlakk kell!
2015. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nincs pénzed minőségire? Számolj már utána, hogy melyikre költesz többet... miss sporty-t hetente 2-3 alkalommal kened újra, valószínűleg több rétegben, mert a fedése is fos. Ezzel szemben egy drágább lakkot elég 1 rétegben felvinni és kitart 1 hétig.
2015. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ami szerintem jó minőségű, és megéri, azok az avonos körömlakkok. 12 ml-esek, gyorsan száradnak, és nekem kb 4-6 napig tartanak. (attól függően, mit csinálok persze :D) ha kifogod, 600 ft-ért veszel újonnan :) nekem is vannak miss sporty-s lakkjaim, azokat csak fedőlakkal használom, mert így bírnak kb 3-4 napot :)
2015. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
A minőségi sem ér semmit, tapasztalatból mondom. Gél lakk a megoldás, az kibírja 3 hétig.
2015. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

használsz alap és fedőlakkot? sima átlátszó lakk is jó, csak legyen a színes alatt és felett is egy átlátszó réteg.

nekem így a miss sporty is bírja több napig. ha nem mosogatok, akár egy hétig is szép.

2015. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!