Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a fodrászhoz bejelentkezem...

Ha a fodrászhoz bejelentkezem vágásra, és a hajam hosszát tudja, előre kell neki jeleznem, ha valami nagyobb változtatást szeretnék?

Figyelt kérdés
Pl. hogy egyszerű igazítás helyett most rövid hajat szeretnék, vagy frufrut. Még sosem volt ilyenem, ezért azt sem tudom, több időt kell-e szánnia erre a fodrásznak, mint egy sima hajvágásra.
2015. ápr. 12. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de szólhatsz. Festésnél mindenképp kell jelezni, hogy számoljon hosszabb idővel, vágásnál nem ennyire fontos. Én azért talán jelezném.
2015. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem jelezd, tőlem mindig megkérdezi amúgy a fodrászom, hogy mit fogunk csinálni.
2015. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fontos. Akkor igen, ha a sima vágás helyett valami sokkal tovább tartót akarsz.

A hosszú haj szárítása sok idő. Ha vágatsz a hajadból, hamarabb meg fog száradni, tehát időben kb. ugyanott leszel, mint máskor.

2015. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fodrászom meg szokta kérdezni, mi lesz.

Egy igazítás sokkal kevesebb időt vesz igénybe, mint egy új fazon kialakítása - és annyival azért nem rövidebb a szárítás ideje se, hogy behozza, aztán megcsúszik az egész napjával, ha bepasszint mondjuk egy festés közé, ketté kell szakadnia, mert a másikról már le kéne mosni, de a fél hajad le van vágva és már ott toporog a következő vendég is, stb. :D (na jó, kis túlzással persze, de érted)

Neked semmit nem számít, hogy szólsz-e vagy nem, említsd meg neki és kész, nem kerül semmibe. Aztán vagy több idő, vagy nem, de ne ezen múljon.

2015. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!