Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik homlokránctalaní...

Nektek melyik homlokránctalanító krém vált be?

Figyelt kérdés
iszonyatosan ráncos a homlokom, szeretnék valami krémet venni rá, hátha kicsit javul a helyzet.

2015. ápr. 12. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
paula's choice 10% aha hámlasztó, 1% retinolos szérum
2015. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi.

árat és boltot is tudnál mondani?

2015. ápr. 12. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:

paulaschoice.hu csak itt kapható

de mindkettőből van minta vagy deluxe minta, ott is nézd meg. a retinol nagyon drága még a kicsiben is, de az aha 8% nem, mert 30 ml 3000, és fél évig elég

2015. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekemaz egyetlen ami mukodott az a Dermalogica, ebbol a maszkot es a randtalanitot hasznalom (az Age Smart termekcsalad) es komolyan masnapra drasztikus volt az eredemeny, es megkerdeztek h ezt igy hogy csinaltam?


Nem tudom, azota csak ezt hasznalom es mukodik. Nem azt mondom h elmult az osszes rancom, de majdnem az osszes leven feltoltotte oket. Azt, h M.orszagon hol lehet kapni nem tudom, de biztos lehet netrol rendelni.

2015. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Nekem főleg a sok homlokráncolástól ilyen a homlokom. Gondolod így is segítene?

2015. ápr. 20. 00:24
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a homlokráncaim nagyon kisimultak a retinolos szérum használatával. és megelőzi is a többi ránc kialakulását, úgyhogy mégjobban szeretem. a Paula's Ch. termékek tényleg jók.
2015. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!