Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal jeges gesztenye (415)...

Loreal jeges gesztenye (415) árnyalatú hajszínezőjéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam van, még soha nem lett festve. Szeretném ha barna is maradna. Arra lennék főleg kíváncsi, hogy nem lesz e vöröses árnyalatú a színezőtől? Mi a tapasztalatotok?

2015. ápr. 11. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem szép hamvas sötétbarna színű lett tőle a hajam, pedig vörösesbarna alapra kentem. kb. egy hónapig maradt meg a hajamban, de én 2 naponta mosom. folyamatosan, szépen fakult ki.
2015. ápr. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez alapból egy vöröset tartalmazó festék, ha hamvasat akarsz ne ezt vedd hanem hamvasat... fodrászkellékesből.
2015. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sötétbarna hajadat nem fogja világosítani egy fikarcnyit sem. Tapasztalatból mondom, mert én is kipróbáltam ezt az árnyalatot is, világosabbat is, konkrétan vöröset is, de kb mintha semmit sem vittem volna fel. Ez színező, ugyebár, a sötét hajat pedig csak úgy lehet világosítani, ha leszívatod előtte.
2015. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!