Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatok zsíros arcbőrre?

Mit ajánlatok zsíros arcbőrre?

Figyelt kérdés

Nagyon zsírosodó az arcbőröm, télen is mindegy milyen évszak van. Igaz 13 éves vagyok, és ez elkönyvelhető a hormonoknak meg pubertának, de nagyon zavar. Néha megkérdezik tőlem hogy kifagyok-e fulladva, mert annyira csillog a bőröm, hogy olyan mintha izzadnék. Sok a gyullad pattanásom is, szerintem kisebb részben ezért.


Hülye válaszoktól kiméljetek :)



2015. ápr. 2. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!:)Vannak gélek amik mattosabbá teszik az arcbőrt, meg még vannak ilyen szeszes arc tonik szerű lötyik amik leszárítják a pattanást. Pattanásra még tudom ajánlani, hogy gőzöld az arcod, és az után használj rá valamit.:)
2015. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kérdezz meg egy kozmetikust vagy bőrgyógyász.

a mattító krémek nagy része alkoholos, ami még jobban beindítja a zsírtermelést. szakemberek tudnak olyat ajánlani, ami alkohol nélkül mattít, és valószínűleg valami problémamegoldó krémet is ajánlani fognak.

2015. ápr. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! :D Már voltam sokszor a pattanásaimmal bőrgyógyásznál, kiírt antibiotikumot, az nagyon sokat segített, meg egy olyan krémet is ami a pattanásaimra használt, de annyira kiszárította a bőröm, hogy mállott le, és csípett is így azt abbahagytam.
2015. ápr. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!