Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kérdésem hajfestés ügyben?

Kérdésem hajfestés ügyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Évekig fekete volt a hajam és nem rég eldöntöttem, hogy vissza szeretném kapni az eredeti, sötét gesztenyebarna hajszínem, ami nem vöröses a fényben.

Tehát, a fekete hajam leszívattam majd befestettem sima barnával...hamar kikopott, ráadásul vöröses fénye volt, amit ugye semmiféleképpen nem szeretnék. Majd egy állítólag hamvas világos barnával festettem be, de az sem járt sikerrmel. Jelenleg Sötét barnás, néhol világosabb és vöröses a hajam.

Milyen festéket tudnátok ajánlani (vagy színezőt) amivel kb elérhetem az eredeti hajszínem?

Természetesen vöröses beütés nélkül? Újbóli leszívatás szükséges lenne?



#hajfesték #gesztenyebarna #vörös beütés nélkül
2015. ápr. 1. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Otthoni festegetéssel sehogy nem lesz a hajad normális színű. Menj el egy jó fodrászhoz hogy helyrehozza amit eddig elrontottál. Nem hiszem hogy te értesz a színkeveréshez meg hajfestéshez. A vörös árnyalattól meg nem olyan egyszerű megszabadulni, hogy befested és kész.
2015. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először fodrásznál voltam, de szinte semmit nem változtatott a hajamon..ezért gondoltam, hogy megcsinálom én magam...
2015. ápr. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!