Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nem hullámos, de nem...

A hajam nem hullámos, de nem is full göndör, inkább a kettő között.5 éve vasalom napi rendszerességgel (nyáron akár kétszer is) és most pár hete úgy döntött, hogy kiegyenesedik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
azért is furcsa, mert nem fokozatosan jött ki belőle a göndörség, hanem hirtelen kb egyik napról a másikra... egyébként november óta napi rendszerességgel használom a gliss kur hajregeneráló balzsam spray-t (törékeny, fénytelen hajra - halványrózsaszín) ettől lehet esetleg? hátul, ahova annyira nem fújtam meg nem is vasaltam annyira ott még egy picit hullámos... hogy kapjam vissza a "régi hajam"?
2010. febr. 18. 05:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem értelek o_O Ha 5 éven át vasaltad, és most -ha jól értem- vasalás nélkül is egyenes, az a hajad kéne, amilyen eredetileg volt?? Én örülnék, hogy végre egyenes! :D

Amúgy hogyha nem vasalod, csak megmosod amikor kell, nem formázod, se semmi, szerintem visszaáll egy idő után.

2010. febr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert már annyira hazavágtad a vasalással és a festéssel, hogy totál elvékonyodtak a hajszálaid és emiatt egyszerűen nem tud begöndörödni. Én amikor még nem festettem a hajamat, akkor nagyon szép, szabályos hullámos volt (mint a régi Lindának a Barátok Köztben), aztán amikor elkezdtem festeni, akkor már kicsit kinyúlt, egyenetlenül volt hullámos, rá kellett segíteni göndörítő habbal stb. Amióta meg vasalom, azóta a hajam vége szinte teljesen egyenes (ott sokszor elég csak körkefével kihúzni), viszont a töve, ahol teljesen egészséges (és főleg, amikor le van nőve a festék!!!) totál hullámos, sőt makacsul hullámos, alig bírom kivasalni.
2010. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ritkan azert pl mikor buliba mentem, besütöttem hajvasaloval, hogy olyan szepen gondor legyen... es igen, most sima fesules nelkuli szaritassal tok egyenes... most is besütnem neha, de kb fel orat tart benne a hullam.


az pedig erdekes, hogy hazavagtam a hajamat, mert amugy nem latszik rajta... sokan dicserik is, hogy szep es egeszseges. pedig valoszinuleg ez lehet az oka. de akkor sem ertem, hogy miert ilyen hirtelen

2010. febr. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!