Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok kezdeni a tarka...

Bogee123 kérdése:

Mit tudok kezdeni a tarka hajammal?

Figyelt kérdés
Tavaly nyár óta álmodtam egy szép szőke, derékközépig érő hajról, de valahogy jött egy ötletem és befestettem sötétbarnára, ami egyébként fekete lett. Mai napig bánom. Aztán szét lett szivatva, tiszta tarka lett meg foltos az egész, lett festve azóta rengetegszer,de még mindig összevissza színű. szép, meg minden, de hol vörös, hol barna, hol szőke, és katasztrófa. Továbbra is szőkére szeretném megcsinálni, fodrász rendbe tudná tenni, és el tudnám érni a kívánt hajszínt? Egy darabig biztos, hogy nem fogom festeni, csak ápolni.
2015. márc. 22. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ehhez mindenképpen egy jó fodrász kell, de valószínűleg így sem egy lépés lesz szépen megcsinálni.
2015. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!