Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » űmilyen sampont ajánlottok?

űmilyen sampont ajánlottok?

Figyelt kérdés
A hajam elkezdett korpásodni.Nem túl vészes,de nem is valami szép! Ti milyen sampont ajánlottok? Várom a válaszaitokat/tanácsaitokat!:)
2015. márc. 18. 20:17
 1/5 anonim válasza:
Headandshoulders...vagy kénes sampon,illetve orvos által felírt gyógysampon.Sokféle van,én a kénest ajánlanám közülük,de ugye kinek mi válik be.Fésüld ki lehetőség szerint naponta többször,hogy szellőzzön a fejbőröd és jobban tisztuljon.
2015. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Head&shoulders-t használtam de nekem az nem vált be,még korpásabb lett..Kénest is használtam az se nagyon vált be sajnos :/ De köszönöm szépen a választ ment a zöld kezecske :))
2015. márc. 18. 20:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat!! :))
2015. márc. 18. 20:39
 4/5 anonim válasza:
Száraz /korpás fejborre valót sztem(vagy esetleg olajat kenj (oliva ) de azt nagyon alaposan ki kell mosni mer zsíros lesz tőle a hajad)
2015. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
: Esetleg figyelj arra h hogyan szaritod a hajad mert ha nagyon közelről nagyon erős fokozaton akkor attol is lehet korpas/szaraz a fejbor :)
2015. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!