Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétebb festett hajat befogja...

Sötétebb festett hajat befogja egy aranybarnás hajfesték?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most rézvörös a hajam,kicsit vöröses,de már nagyon unom de nem szeretném sötétre festeni. Egy arany barnás hajfesték be fogja fogni?van valakinek tapasztalata ebben? :)

2015. márc. 18. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem fogta be, de pl az egyik ismerősöm befestette a sötétbarna haját ilyen vörösesebb világos barnával, egy hétig semmi, aztán rá 1 hónapra újra találkoztunk és világosabb volt a haja, pedig nem festette újra. Ahogy mosta, világosodott. Tehát lehetséges! A Loreal-nak vannak jó festékei, azokkal próbálkozz.
2015. márc. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is Lorealra gondoltam :) Nem feltétlen nagyon világosra mert az ugyse sikerülne leszívás nélkül,de a sötétebben közül próbálom majd a legelfogathatóbbat választani :) Köszi a válaszod :)
2015. márc. 18. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Amelyik festék mosások után világosodik az minden, csak nem jó. Egy jó festék megtartja a színét, nem fakul, nem kopik.
2015. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!