Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit erdemes csinaltatni a...

Mit erdemes csinaltatni a kozmetikussal?

Figyelt kérdés
Pattanasos,miteszeres,szaraz es egyben zsiros arcborom van.Voltam mar parszor tisztitason,nem hasznalt.Milyen mas kezeleseket tud csinalni a kozmetikus?Pakolasokat?
2015. márc. 15. 08:30
 1/7 cintikeke ***** válasza:

énis ebbe a cipöbe jártam nsgyon pattis voltam :S

Na de ekmondom nekem mi vállt be.

este megmosom az arcom babaszappanal!!

Utana lemosom

Vastagon bekenem babaszappanal rajta hagyom 2-3percig

utana lemosom.

majd neogranormon kremmel vekonyan bekenem az arcom a pattanasos feluleteken. 15/L

2015. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan normal kis baba szappannal? Koszonom szepen!!
2015. márc. 15. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Tud szerezni neked AHA, BHA krémeket, amik a leírt problémákra valók. Azokat érdemes használni.
2015. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cintikeke ***** válasza:

[link]



!! sivesen :)

2015. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj nehogy elkezd szappanozni az arcod kérlek szépen!!! Menj el a kozmetikushoz havonta tisztíttatni, viozni(!!!!) és kérdezd meg, hogy milyen lemosókat, tonikokat, vagy krémet használj. Ha pl száraz a bőröd, és pattanásos, miteszeres, esetleg még vízhiányos is, akkor a lehető legrosszabbat teszed, ha elkezded szappanozni, mert mégjobban kiszárad, és hámlik, meg ilyenek, szóval kozmetikus majd rendel neked megfelelő krémet, persze lehet, hogy te szappanozhatod is, de tényleg kérd ki az ő tanácsát!!! Hallgass rám, énis szappanoztam, és a legrosszabbat tettem vele.
2015. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tényleg ne szappanozz, pláne ha száraz is a bőröd.

kozmetikushoz max havonta menj tisztíttatni, és otthon is használj többféle kozmetikumot:

akneroxid a pattanásokra

bha hámlasztás a mitesszerekre és a zsírosodásra

könnyed hidratálókrém a szárazság ellen

fényvédő nappalra

amióta én ezeket használom a szinte ugyanilyen bőrömre, elég 3 havonta kozmetikushoz mennem, ő mondta. : )

2015. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,koszonom szepen:)
2015. márc. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!