Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon összenyomkodtam egy...

Cintikeke kérdése:

Nagyon összenyomkodtam egy duzzadt patanást de nem jött ki belöle semmi.!? Most mit csináljak? A bőr felső része is lejött :S

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 10:59
 1/9 A kérdező kommentje:
gyors választ plss
2015. márc. 14. 11:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna szúrnod a közepét egy steril tűvel, mert lehet túl mélyen volt a "trutyi" (bocsi). Esetleg annyit tehetsz, hogy megpróbálod a tűvel, majd megnyomod óvatosan, hogy ne sértsd fel jobban. Mást már nem tehetsz, csak megvárni amíg begyógyul a seb. De jobb lenne, ha békén hagynád, mert így csak csúnyább lesz.
2015. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm.!:)

Esetleg valamivel kenegseem?

2015. márc. 14. 11:54
 4/9 A kérdező kommentje:
??
2015. márc. 14. 12:48
 5/9 A kérdező kommentje:
?
2015. márc. 14. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyj békét neki, ne piszkáld, majd meggyógyul magától.
2015. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tanacsok még?:SS
2015. márc. 14. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is szokott ilyen pattanásom lenni mensi előtt.

sose piszkáld, mert ezek nagyon mélyen vannak, csak kozmetikus tudja kinyomni jól. ha piszkálod, nyomkodod, csak duzzadtabb lesz és kisebesedik. ha most sebes, akkor kenj rá bepanthent vagy neogranormont, hogy hamarabb begyógyuljon. legközelebb pedig ne nyomkodd, csak kenj rá akneroxid krémet éjjelre, ez majd pár nap alatt lehúzza a pattanást. ha marad utána egy kis kemény pontocska, akkor irány a kozmetikus, aki arctisztítás keretében ki tudja majd nyomni.

2015. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

bepanten es neogranormon sincs itthon.

most mit csinaljak?

Koromvirag canesten van itthon...

2015. márc. 15. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!