Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna/Sötétszőke (ki...

Világosbarna/Sötétszőke (ki minek látja) hajba illik a sarki ezüst szőke mint ombre? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Világosbarna hajam van (néhányan azt mondják rá sötét szőke) és az érdekelne ebbe illik-e a "fehéres" szőke. Mivel hidrogéneztetni nem akarom és fehér hajfestéket még nem láttam ezért valami nagyon világos szőkére gondoltam ami hasonlít a fehér színre. Skandinávi jég szőkét szerettem volna, de nem volt és helyette kaptunk sarki ezüst szőkét. Szerintetek illene bele? Előre köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 12. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ pontosan milyen is az a világosbarna? Hamvas árnyalathoz illik az ezüst szőke, másfajtához nem. De csak ha szép átmenettel van megcsinálva, tehát egy szőke festékkel semmiképp nem leszel ombre, csak lenőtt hajad lesz, átmenethez legalább két árnyalat kell. Mellesleg a hajfesték ugyanúgy leszívja a hajad, mintha "hidrogéneznék", ami magyarán szőkítés.
2015. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem meg lehet nyitni ha nem lehet akkor megpróbálom máshogy. Őőő.. Ha pedig megnyitja akkor kb ilyen színű ehhez illene? file:///C:/Documents%20and%20Settings/Tulajdonos/Dokumentumok/Downloads/11068775_783462431731118_10419859_n.jpg
2015. márc. 12. 19:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy nem lehet megnyitni szóval tessék: [link]
2015. márc. 12. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!