Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet kék/lila hajat...

Camaropeti kérdése:

Hogyan lehet kék/lila hajat csinálni? Létezik kék, vagy lila hajfesték?

Figyelt kérdés

Olyannal próbálkoztam, hogy piros hajfestékbe kék mixtont raktunk a fodrásszal, azzal a logikával, hogy piros + kék, az lila, merthogy lila hajat akartam volna, ehelyett vörös lettem, a kék árnyalatnak nyoma sincs.

Van valamelyik gyártónak kék hajfestéke? Nem színezőre gondolok, hanem festékre ami tartós.

Ilyen lilát szeretnék:

[link]

Ha valami nagyon világos szőkébe lila mixtont kevernénk, akkor ilyesmi eredmény lenne? mert ez is nagyon tetszik:

[link]



2015. márc. 11. 19:39
 1/8 anonim válasza:

Szia.

Persze hogy vannak ilyen festékek/színezők.

Lehet(sőt biztos)hogy itt magyarországon nem találsz,de rendelni tudsz.

Special Effects Pimpin Purple festék pot olyan mint az első képen amit linkeltél.Ha rendesen kivan szőkítve a hajad szépen befogja.Ha elkezd kopni is ilyen szép rózsaszínes,lilás lesz.

Remélem tudtam segíteni.

2015. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja azt elfelejtettem hogy a fönt leírt az festék nem szinező
2015. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Habár írtad, hogy hajszínezőt nem szeretnél, én találtam már fodrászkellékesnél olyan kék és lila hajszínezőt, amit az életbe nem tudtam eltávolítani a hajamból.. szóval elég tartós volt. :D


22N

2015. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, néztem ezt a special effects terméket, de azt írják róla, hogy a tartósság az 3-8 hét a hajmosás gyakoriságától függően, szóval ahogy elnézem ez is csak színező, de tényleg szép színei vannak.


harmadik hozzászóló:

Az milyen fajta volt? És mi van akkor, ha mondjuk egy ilyen hajszínezőt hajvasalóval beledolgozok a hajba? Szóval felkenem a színezőt aztán rögtön a vasaló, akkor nem lesz még tartósabb?

2015. márc. 11. 20:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Néztem ebayen, van egy márka ami elvileg hajfesték, és van nekik mindenféle szín. Az a márka, hogy Berina. Nézzétek meg, peroxiddal kell elkeverni, ezért feltételezem, hogy tényleg hajfesték, és nem színező.
2015. márc. 11. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha vasalod hamarabb kikopik mivel csak a haj felszínén van a szín.

Extrém színekből nincs tartós, nem azért mert nem akarnak gyártani, hanem mert nem lehetséges tartósat csinálni. Egyelőre legalábbis... kémiai okai vannak.

Ha hajfestékkel keversz extrém színt akkor is kikopik, a hajfesték marad a hajadban csak. A kettő nem tud keveredni.

2015. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Berina ugyanaz mint a mixtonok.
2015. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az mit jelent, hogy ugyanaz, mint a mixtonok? Mert ahogy olvastam a mixtont azt hajfestékhez kell hozzákeverni, hogy árnyalatot adjon, de önmagában, meg peroxiddal nem csinál semmit, mert nem festék.

Ennél a Berinánál azt írják, hogy keverjük össze peroxiddal, felkenni hajra, rajtahagyni és lemosni, persze ajánlott előtte világosítani a hajat.

2015. márc. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!