Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne legyenek...

Mit tegyek, hogy ne legyenek pattanásaim?

Figyelt kérdés
vannak ilyen gyógyszerek, mi a véleményetek róluk?
2010. febr. 15. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is mondott ilyet a doki. hogy rouccuotan, meg diane 35. meg hogy mindenféle mellékhatások, meg fogamzásgátlók. nos, nekem is vannak pattanásaim, de nem fogom gallyra vágni a szervezetem ilyen szarokkal. ráadásul sokan panaszkodnak arra, hogy amig szedik nincs, aztán ha leáálnak róla visszajön, vagy éppen még több lesz. az én dokim, rámnézett és ugyadott. persze nekem csak az áll és a két orca alja a kritikus terület. de én a táplálkozásra figyelek oda, a napi több mint 2 l víz és gyógyfőzet fogyasztásra, valamint természetes termékekkel ápolom, ilyen pl. a dr- pál (szagmentes) fokhagymakrém,ilcsi stb.
2010. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rouccuotan

Erről nagyon sok rosszat hallottam, szerintem ezt ne használd.

Vannak rá gyógyszerek, háziorvos tud adni. Én használtam egy jót, de nem emlékszem a nevére.

Próbáld meg friss citrom facsart levével kenegetni, az nagyon jót, bár eléggé kiszárítja a bőrt. A bőrradírok is sokat segítenek. Vagy spiritus salicylatus= szalmiák szesz is jó rá, tisztítja a bőrt.

2010. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tetralysal nagyon jó, csak receptre adják. Nekem nagyon jó volt. Remélem neked is használni fog, ha kipróbálod.
2010. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!