Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolsz a hajamrol?

Mit gondolsz a hajamrol?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 10. 20:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem ezt figyelem, csupán olvasom a kérdéseket, sőt meg is nyitom őket,erre való az oldal és láááámmm valahogy mindig újra és újra felbukkansz. Miért nem volt elég 1 kérdés?

Csak hogy tudd, a legtöbb kérdésedet már megnyitásnál ott hagyom, de most érted el nálam, hogy teljesen őrültnek nézzelek és mániákusnak és gondoltam megosztom. Keress fel egy pszichológust!

2015. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem :-D


Szeretem hogy hosszú csak néha idegesít.

Meg egy 10cm es ok lesz a hossza.

2015. márc. 11. 10:31
 13/19 A kérdező kommentje:

11# azt hittem erre valo ez az oldal :-)

Egyébként szerintem senki nem tart a fejedhez pisztolyt hogy valaszolj.

Legyen szép napod!

2015. márc. 11. 10:33
 14/19 harmatcsepp02 válasza:
37%
szerintem cuki a csat, jó a szín, de a vége töredezett, csúnya, vágasd le!
2015. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy valaszoktatok.


Kiabrandito, hogy sokan az anonimitas alarca moge bujva milyrn módon kepes negativ velemenyet kifejezni.

Ha egy ilyen egyszerű kérdésre ilyen rosszindulatuan, a masikba belerugva, semmitmondó valaszokat tudtok adni, azzal saját magatokat minosititek. A stílus maga az ember.


Nem ertem, hogy amikor valaki noveszti a hajat, es minden egyes centivel kozelebb kerul egy celhoz, es errol idonkent egy erre valo oldalon keppel illusztralva kérdést tesz fek, miert elitelendo. Elmondanam, hogy rengeteg olyan oldal van, ahol masok hajnoveszteset, fogyasat, hizasat..tudod nyomonkovetni, mellyel nap mint nap foglalkozik. Ez is faj neked?


Elkepeszto, hogy mennyire fusztralt, rossz indulatu ember van. Helyetekben elgindolkoznek, hogy olyan eletet eltek-e melyet akartok, es csak hogy tudjazok, amig másokkal így viselkedtek csak egyre melyebbre sulyedtek.


Véleményt formalni tudni kell, inteligensen.

2015. márc. 12. 08:59
 16/19 anonim ***** válasza:

Mindenki arról tesz fel kérdést amiről akar, annyiszor ahányszor akar, erre való az oldal. Akinek nem tetszik ne szóljon hozzá.


A hajaddal kapcsolatban: Én nem értem miért növeszted, mert elég ronda az egész hosszában a hajad. Szerinted ez szép? Agyon van töredezve az egész. Növesztés helyett vágnod kéne rendszeresen inkább, hogy megszabadulj a ronda részektől, mert ez így ahogy van igénytelen. Mint valami ócska 1000 ft-os paróka. Te ezt nem veszed észre komolyan? Nem beszólni akarok, de sok lány aki növeszti annak ronda a haja és szerintem ők nem látják, ahogy te sem... ne arra figyelj hogy hosszú, hanem az állapotára. Lehet szép hosszú hajad, de azért tenni kell. Nem csak hagyni nőni és kész.

2015. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy elmondtad, őszinten.

Sokat apolom, mindig valmi ujat probalok ki.

A közeljövőben tervezek vagatni a vegebol hogy szebb legyen :-)

2015. márc. 12. 10:43
 18/19 anonim ***** válasza:

ha nem bírod a kritikát, minek kérdezed meg??!! ez ilyen, egy anonim oldal, ami pont azért jó, mert itt sokkal őszintébben elmondják az emberek a véleményüket. a szemedbe senki sem mondaná meg, hogy nem szép a hajad.. és igen, vannak kifejezetten erre specializálódott fórumok, ha ennyire képben vagy, miért nem oda írogatsz? szerintem senki nem volt nagyon bunkó, azért mert nem tetszik a hajad valakinek, még nem lesz bunkó.


és ahogy már egy előttem író is kifejtette: nem attól lesz szép egy haj, hogy leér a seggedig. inkább érjen csak vállig, de legyen szép, fényes, ápolt, mint hogy háromszor olyan hosszú, de igénytelen. amíg ez a természetellenes szőke festék van a hajadon, addig szép nem lesz, ebbe törődj bele.


az inteLLigens meg két L.

2015. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kérdés, hogy mit gondolunk a hajadról? Ja, csak pozítiv véleményt lehet írni? Ezt nem tudtam. A hajad ápolatan, ronda, de már kifejtettem. Ha meg nem tetszik nem kell kérdezni, vagy nem itt kell kérdezni, hanem az általad említett fórumokban!
2015. márc. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!