Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BHA savas arctisztítót hol...

BHA savas arctisztítót hol lehet kapni? Kb mennyi idő alatt tünteti el a mitesszereket?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:

mitesszert a kinyomkodás tűnteti el....3hetente alapos gőzölés és utána finoman ki kell nyomkodni!


utána egyenesre alapozózod magad és nem látszik semmi

2015. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kozmetikus 3 hetente ezt megcsinálja, de 2 nap múlva újratermelődik...persze, alapozóban jól nézek ki, de jó lenne smink nélkül is szépnek lenni, és úgy hallottam, hogy ez jó a mitesszerekre.
2015. márc. 6. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:

a bha nagyon jó mitesszerekre! nem csak a nyomkodással lehet eltüntetni. mondjuk kb. csak a bha képes erre. én nem arctisztítót használok, hanem arcmosás után hámlasztót.

arctisztítóm: babylove ultra sensitive waschlotion (dm)

bha hámlasztó: paula's choice 2%

a paula's choice oldalán tudsz rendelni. van deluxe minta, 30 ml, 3000 ft. egy-két hét használat után már halványodnak, ha rendszeresen használod, heti 2-3-szor, alig fognak látszani. de vegyél hozzá fényvédő krémet, ez fontos szabály, anélkül nem szabad használni.

2015. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

És az nem baj, ha mellette AHA savas hámlasztót is használok? Azt meg a pattanás miatti hegekre.

2015. márc. 6. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:

nem, én is használom mindkettőt. : ) abból is paulásat. csak ne egymás után kend, hanem különböző napokon, éjjelre.

én csak heti 1-2 szer szoktam aházni, elvileg nem szabad túl gyakran. : D

2015. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tényleg? Én az ahát reggel-este használom minden nap, de reggel nagyon keveset...nekem ezt mondta a kozmetikus! :O

Mondjuk, nekem ilyen hab állagú AHA krémem van, lehet, hogy a tiéd másmilyen.

2015. márc. 6. 18:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg látom ,hogy több ilyen BHA cucc van...melyiket vegyem meg?
2015. márc. 6. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:

mi a márkája annak a hab állagúnak? kíváncsi lettem. :D

hát én a bha-nál a deluxe mintákat ajánlom, ott oldalt külön kategóriában vannak, ez a három van ilyen próba kiszerelésben:

[link]

[link]

[link]

olvasd el, miket írnak róla, aztán dönts, mindegyik hasonló mondjuk. de eleinte ne használd gyakran, nehogy sok legyen az aha-val együtt a bőrödnek. : D

2015. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja és azért ajánlom ezt a kisebb deluxe-ot, mert ez is hónapokig elég, és annyi idő alatt látni fogod, hogy mennyire tetszik, mielőtt vennél nagyobb flakonnal.
2015. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy melyik a márkája, de az van ráírva, hogy Afrodita Professional. :D És valahogy nagyon gyorsan fogy, pedig úgy használom, ahogy a kozmetikus mondta. :/

Amúgy nagyon köszönöm, akkor valószínűleg veszek egy ilyet. :) Remélem, eltünteti majd a mitesszereimet.

2015. márc. 7. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!