Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron hogyan akadályozzam...

Nyáron hogyan akadályozzam meg a barnulást?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél fehér maradni a nyáron ha már annyit szenvedek érte. Tudtok mondani tippeket? milyen fényvédő vagy naptej a leghatásosabb? esetleg valami házi módszer?

2015. márc. 4. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyű anyagú, szellős, hosszú ruha, széles karimájú kalap, hogy az arcodat is védje.
2015. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne menny ki a napra és nem kell ilyenekre költeni.
2015. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az rendben de nem szeretnék egész nyáron bent kukksolni a lakásban. Elsőnek koszonom
2015. márc. 4. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:

használj naptejet, fényvédőt. : )

érdemes olyan venni, ami kémiai, nem fizikai, nem tartalmaz zinc oxidot, tehát nem hagy fehér nyomot a bőrön.

én testre hawaiian tropicot szoktam kenni, mert nem hagy ragacsosságot, se fehér réteget, szépen beszívódik, mint egy testápoló. de bármelyik garnier, nivea, vagy akár dm-es rossmannos is jó lehet.

arcra én külön használok fényvédőt, koreaából szoktam rendelni, de itthon gyógyszertárakban is kapható vichy, bioderma, avéne, stb márkáknál, több bőrtípusra is.

ha ezekkel kened magad, vastagon, alaposan, fehér maradsz. : )

2015. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50-es fényvédőt használj mindig ha kilépsz otthonról, de jó fajtát és én a Hawaiian Tropicot nem ajánlom, mert hiába 50-es. Le nem égsz alatta, de barnulni ugyanúgy fogsz. Megszívtam ezzel tavaly sajnos. Arcra Eucerin-t használok, az bevált.
2015. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!