Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi létemre butaság lenne...

Férfi létemre butaság lenne végleges szőrtelenítésre járnom pár helyen? Nők, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, deréktól lefelé nagyon szőrős vagyok, a fenekem is és a lábam is elég szőrös és hosszú fekete szőröm van.

Szerencsére deréktól felfelé kevés van. Az alkaromon normális, van egy kevés a derekamon, a hasamon egy csík és a mellkasomon.


Arra gondoltam, hogy a felsőtestemen mindent lekezeltetek, kivéve a karomat! (Hasi/háti oldal, hónalj)

Illetve a fenekemet is szeretném, mert kicsit zavar.


Mit gondoltok erről? Nagy butaság lenne? Egy férfi szőrösen jó, vagy az én elképzelésem szerint jobb lenne?


Illetve, ez a lézeres szőrtelenítés hogyan működik? Ha a lábammal pl csak 2-3 alkalomra megyek a 6-8 helyett, akkor meg fog ritkulni?

Mert akkor az is szuper lenne, ha kevesebb vagy rövidebb szőrszállak nőnének rajtam.


2015. márc. 4. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy férfi nyugodtan lehet szőrös. Nekem kifejezetten szexi pl. egy szőrös alkar.

Hónaljat érdemes szőrteleníteni, de szerintem felesleges a végleges, elég borotválni.

2015. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A férfi szőrtelenítésről nagyon megoszlanak a vélemények. Ha itt kérsz tanácsot,jól össze fognak zavarni szerintem. Az én barátom nyáron szőrtelenít,ilyenkor szőrös. Nekem így is-úgy is tetszik. Szerintem úgy csináld ahogy te szeretnéd.
2015. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
szerintem,ha egy férfinek nincs szőrzete, növesszen.
2015. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem baj, sőt a hason egy csík nekem kimondottan tetszik. De ha valakinek olyan a háta hogy elmenne farkasembernek is, az már nem annyira vonzó.
2015. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőként sem mennék végleges szőrtelenítésre mivel rengeteg pénzbe kerül és nem végleges... csak tartós. Pár hónap múlva elkezd kinőni a szőr újra.
2015. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!