Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A házi hajpakolásokat hajmosás...

A házi hajpakolásokat hajmosás előtt vagy után kell felrakni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen fajta, de legtöbbször előtt
2010. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább utána.
2010. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

akkor most melyik??:S


am a pakolásom: tojássárgája+méz+olviaolaj

2010. febr. 13. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én utána szoktam... :D
2010. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen gondolkodtam, de szerintem előtte és utána is. Mert koszos hajon (szerintem) nem hat, viszont ki is kell mosni belőle az olajat, mézet tb, az egyszerűen nem maradhat benne. Jól gondolom?
2010. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg attól függ milyen pakolást teszel a hajadra, de általában hajmosás előtt szokták. Tojás, olivaolajos pamolásokat céleszerűbb hajmosás előtt feltenni.
2010. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tojássárgája+méz+olaj pakolást hajmosás előtt kell feltenni. én úgy csináltam h kicsit bevizeztem a hajamat, és úgy tettem rá, mert a vizes haj jobban beszívja magába és jobban hat:) majd hajat mosol, és így könnyebben ki tudod mosni a samponnal a pakolást.
2010. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!:D
2010. febr. 14. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!