Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hővédő sprayt ajánlanát...

Milyen hővédő sprayt ajánlanátok nekem, ami nem olyan drága?

Figyelt kérdés

Olyan a hajam, hogy vagy vasalni kell, vagy göndöríteni, h valahogy álljon. És ez nem tesz túl jót neki :/

Szeretném azért megóvni a roncsolódástól

Mit ajánlanátok 500-1000 Ft között?


Köszi!!! :)

18/l


2015. febr. 26. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Balea. Ha jól emlékszem 800 Ft körül van, nekem elég jól bírja a hajam vele.
2015. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem használ semmit, inkább vegyél diffuzort
2015. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tehát simán csak nem tudod kezelni a saját hajad, ezért tönkreteszed hogy még rosszabb és rondább legyen? Inkább használj rá való termékeket, ápolószereket, szárítsd be ahogy kell, és gyönyörű lesz. Nem kell senkinek hajat vasalni meg sütögetni, nem attól lesz szép a haj.

A hővédők meg nem védenek a 100+ fokoktól, bármilyet is veszel.

2015. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor tudnál nekem olyan termékeket ajánlani, amit egy alapból egyenes hajra illik használni, hogy egyenes is maradjon? :)

Mert szárítás után szögegyenes, és bárhogy hagyom éjszaka, reggelre már kunkoris össze-vissza... És szerintem az nem szép :/

Örülnék neki ha segítenél!

2015. febr. 26. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egyenes a hajad, akkor egyértelműen rosszul szárítod, ha reggelre hullámosodik.
2015. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Ezzel most nem lettem előrébb...
2015. febr. 26. 23:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Először is állapítsad meg milyen a hajad, ha hullamra hajlamos akkor nem egyenes szálú, akkor viszont a hullamossagat használd ki, pl hohatas nélküli gondorites, YouTube -heat less hair wave /curl, vagy fond be vagy hullamosra szaritsd
2015. febr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Avont szoktam venni, ha akciós, kettesével. Régebben volt más márkájú is, de ennél maradtam.
2015. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
balea, kallos.
2015. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!