Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kövirózsa krémtől (ami a...

A kövirózsa krémtől (ami a szeplők halványítására való) mér kezdtem al ráncosodni a szemem alatt? 16/L

Figyelt kérdés
Most elég szörnyen nézek ki 16 éves létemre...:| :S
2010. febr. 13. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ráncosodhatsz még 16 évesen!Biztos, hogy nem a krémtől lett!Lehet nem is ránc csak te gondolod úgy!Ha meg tényleg az, akkor menj el bőrgyógyászhoz!


20L

2010. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm h válaszoltál..
2010. febr. 13. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem a krémtől én is azt használom és nem ráncosodok :D 15l
2010. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már 1 éve használok kövirózsa habkrémet és nem vettem észre, hogy ráncosodtam volna tőlle.

A krémtől nem ráncosodhatsz, mivel amelett, hogy halványít, hidraltálja a bőrt.

És azon is csodálkozom, hogy 16 évesen már ráncosodsz, szerintem nem iszol elegendő mennyiségű folyadékot,vagy nem alszod ki mostanában magad, amit meglehet nem nagyon veszel észre, de táskás vagy kis apró ráncok jelennek meg a szemed alatt?

Mennyi vizet iszol és ki szoktad magad aludni? Lehet hülye kérédsnek tűnik, de bizony sokat halodtam már arról mástól, hogy a folyadékhiány miatt elkezdett száradni az ajak, vagy az arbőr, de mivel mindekinek máshogy reagál a szervezete, nem vagyunk egyformák, ezért más "tünetekben" jelentkezik pl. a vízhiány

pl viszketés, szédülés stb... de a ráncosodás se elképzelhetelen.

25/L

2010. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor jó...köszi :D
2010. febr. 13. 20:12
 6/7 A kérdező kommentje:
20:05-ös nagyon köszönöm h válaszoltál.
2010. febr. 13. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy neked kiszárítja a bőrödet és valami más, hidratáló krémet is kéne mellé használni. De ez csak tipp.

Amúgy nekem egyik barátnőm a gimiben a pattanás elleni pakolással járt így, úgy nézett ki, mint valami öreganyó, mert elaludt és rajtamaradt a pakolás túl sokáig...

Szóval lehetsz ráncos 16 évesen, de elmúlik gyorsan.

2010. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!