Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tul sürü elől a hajam mit tegyek?

Tul sürü elől a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elől annyira sűrű a hajam hogy ha nem lakkozom v zselèzem el ugy nèz ki mintha a homlokomból nöne ki es takarja az arcom mint egy függöny...alapbol keskenyebb honlokom van ezert nem tul nyerő..ezèrt kb 2 ève apránkent elkezdtem kiszedegetni ugy egesz jo tágas lett a homlokom de mindenki azzal nyuzott h sztük elèggè látszik növesszem vissza..majd fèl ève már növesztem már szememig leèr de most kb mèg sűrűbb ès nagyon nem tetszik..felek megint kiszedni de ez igy meg nem jo...van erre vmi jo megoldás? Oltogatásokra, beszólásokra nincs szüksègem, csak normális kommenteket szeretnèk! Köszi előre is...

#haj #hajritkítás #tágas homlok #keskeny homlok
2015. febr. 23. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz és ritkíttasd ki.
2015. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam èn is csak nem tudom hogy ilyen kis felületen is metudják e ritkitani.
2015. febr. 23. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Fogja a ritkítóollót, és pár vágás.
2015. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. febr. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!