Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketére van festve a hajam,...

Feketére van festve a hajam, mivel tudnám kivilágosítani közép barnára anélkül, hogy nagyon károsodna a hajam?

Figyelt kérdés
Pár hete nagyon hullik, és nem akarom többet minden hónapban után festeni feketére, mert szerintem a hajfestéktől kezdett hullani a hajam. De lenöveszteni sem akarom, mert nagyon látszódik az eltérés...
2008. aug. 23. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

szia! velem is ugyanez a szitu!!!:) én sztem jövőhéten csinélom meg ezt a folyamatot otthon. És leszivatás nélkül. A szer neve L'oreal Efassor, hajradír, egy dobozban 12 csomag por van és ez kerül 7ezer forintba, de ne ijedj meg, mert nekem hátközépig ér a hajam és nekemis max. 3csomag kell, ami alig 2ezer ft. Ha nem akarsz feketéből szőkét, akkor forró vízzel kell elkeverni a port és 20perc múlva lehúzza a hajadról a feketét,de nem eredeti hajszínedre, ezért kell utána festeni egy árnyalattal világosabbra mint amilyet szeretnél.

fodrászkellékesben kapható a szer, ilyen lilás rózsaszín dobozban van.

Nem tudom a hatását, de mivel L'orela, rossz nem lehet, és gondolom nem olyan káros mint a szivatás:)

fodrásznál akarod csináltatni? (mert én otthon)

2008. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is itthon szeretném megcsinálni. De nagyon félek, mert 4 éve növesztem a hajam, hogy ilyen hosszú legyen, mint ami most van. Nekem majdnem a derekamig ér, és nem szeretném ha jó pár cm letörne:( és, hogy tiszta száraz meg töredezett legyen utána! Majd ha kipróbáltad meséld el, hogy sikerült!:P
2008. aug. 23. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok még: van még Oxy Reload, 3ezer ft egy dobozzal, állítólag azis csodát ígér, de egy dobozzal az én hajamra sem elég, szóval az 6ezer lenne.. kérdezd meg a fodrászkellékesben!:)
2008. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamelyiket tuti kipróbálom, mert muszáj lesz visszafesteni a hajam eredeti színére. Már úgy vagyok vele, hogy mindegy mennyibe kerül! Köszike a segítséget!! :)
2008. aug. 24. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Drogériákban lehet kapni Palette szőkítőt
2008. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ezeket a készítményeket ki is próbáltam jó pár éve, és le is égett a hajam tőlük...
2008. aug. 25. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj velem is.Sotet szoke vagyok de sotet barnara festettem a hajamat.A vilagos szoke tincsek vilagos barnak maradtak a tobbi hajam fekete.Nem nagyon jon be nekem ez a foltos haj.Szeretnem visszafesteni szokere,vilagos szoke tincsekkel..de nem tudom hogyan.A szokitopor leegeti a hajat,tehat valami szer kene,amitol lekopik a festek es az eredeti hajszinem marad.Nem tudod van ilyen?Vagy te kiprobaltad mar valamelyiket is?Ha igen hogy sikerul?Nagyonm erdekelne mivel tenyleg mig megvarom hogy leno a hajam az egy orokkevalosag,de akkor is szornyu latvany:(
2009. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!