Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ideje a vállam tele van...

Egy ideje a vállam tele van apró, bőrszínű, kidudorodó csomókkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tényleg nem nagyok, akkorák, mint egy pattanás. Szerintetek ez veszélyes lehet? Olvastam, hogy a zsírcsomók sok esetben jóindulatú daganatok, amelyek egyébként nem ártalmasak, de ha megsérülnek, kialakulhat belőlük rosszindulatú is. Viszont abban sem vagyok biztos, hogy ezek zsírcsomók, mert amikor olvastam róluk, szinte mindig azt írták, hogy nagyok, és határozottan kitapinthatóak. Az enyémek nem ilyenek... Szóval, szerintetek lehet ebből valami bajom? Mitől keletkezhettek, vagy hogy lehet őket eltüntetni? Nagyon csúnya, ha nyáron mondjuk topban vagyok, és látszanak?
2010. febr. 12. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A zsírcsomó az nem ilyen, az a bőr alatt van! Nem kell rögtön dr.house-t játszani ott, ahol nincs is semmi!

(Hülye sorozatok...)

Amúgy nekem is van ilyen, nem nagyon lehet mit tenni vele, esetleg menj el kozmetikushoz, ő majd megmondja. Talán a bőrradírozás segít!

2010. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyugi... :) Egyébként oda is írtam, hogy nem vagyok biztos benne, hogy tényleg azok-e, mert a leírás alapján tényleg nem ilyenek.


Egyébként köszönöm. :)

2010. febr. 12. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:

nem ilyen picikék? ilyen gombostűfejnyi nagyságúak?

olyan mint egy kis pattanás, csak ebben nincsen trutyi és nem piros. nem?

ha igen, akkor kenegesd zsíros testápolóval a válladat, mert azt jelzi h nem kap elég törődést:)


nekem a homlokomon voltak, elkezdtem arcot ápolni jobban és elis tűntek pár nap alatt.

2010. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a helyedben bőrgyógyászhoz mennék, mielőtt elkezdem bármivel kenegetni, mert allergiás reakció is lehet...és akkor nem biztos, hogy jót tesz bármilyen kenőcs (hozzáteszem: nem kell, hogy valami más öblítőt, mosóport, tusfürdőt használj, allergia bármikor kijöhet)
2010. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
számold meg a szemöldöködet is, és ha egyiknap 3-nál több hullik ki, rohanj az orvoshoz...:S
2010. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!