Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen kezdtél el kopaszo...

Hány évesen kezdtél el kopaszodni?

Figyelt kérdés

A kérdés azoknak szól, akiknek a feje tetején kiritkult/kihullott a haja. Tehát mikorra mondanád, hogy látványosan hátrahúzódott a hajvonalad, vagy már egyértelműen láttad, hogy hamarosan kopasz leszel?


Kiegészítő kérdések, hogy milyen frizurád hordtál, amíg teljes volt a hajkoronád. (Hány cm-re engedted nőni kb? Merre fésülted? Fésülted? Milyen sűrűn mostad? Hordtál-e többnyire/jellemzően sapkát avagy sem?


Kérlek igazi adatokat mondjatok, köszönöm előre is mindenkinek, aki válaszol!



2015. febr. 13. 12:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja még azt is írjátok meg kérlek, hogy a 2 nagypapa és az édesapa kopaszodik-é. Illetve a fiútestvérek, ha vannak.


(Azt elfelejtettem írni, hogy férfiak válasza fontos elsősorban, mert nőknél nem annyira jellemző)

2015. febr. 13. 12:57
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
én már úgy születtem
2015. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Férjem 19-20 éves kora környékén kezdett kopaszodni. Mikiegeresedett és a feje tetején is megritkult a haja. Kb. 2 évig ritkult a haja, azóta stagnál az állapot, vagyis azóta nem ritkul.

Hosszú volt a haja, váll alá érő, reggel és este fésülte. Fejkendőt hordott, nem sapkát, 3 naponta mosta.

Apai ágról örökölte a korai hajhullást.

2015. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bátyám olyan 18 éves kora körül kezdett el kopaszodni , először csak a fejtetőn, majd az egész fején és most 24 évesen szinte már tiszta kopasz (csak hátul lenne haja, de borotválja). Apai ágról öröklődött.

Télen hordott sapkát, általában nem fésülködött , mert rövid haja volt (3-4 cm) és heti max. 2X mosta

2015. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan 17 évesen vettem észre, hogy kezdek mikiegeresedni és hogy a forgómnál ritkul a hajam. Akkor hosszú volt, de miután ez feltűnt levágattam rövidre (2-3 centi). Most lassan 22 vagyok, még megvan a hajam, a mikiegeresedés előrehaladott állapotban van, de még bőven vállalható, ami engem jobban zavar, az az, hogy a forgómnál azóta rosszabb lett. Bár benne van a pakliban, hogy más csak szimplán hajforgónak nézi nem kopaszodásnak.

Viszont az tuti, hogy az egész fejtetőmön ritkásabb a hajam. Régen hetente mostam, aztán átálltam arra, hogy 2 naponta, 1 éve pedig naponta mosom. Dúsabbnak tűnik tőle (és a sok idióta urban legend ellenére: nem hullik tőle jobban az ember haja és nem is zsírosodik jobban).


Sapkát sosem hordtam abból a célból, hogy takargassam a fejemet, télen hidegben természetesen hordtam sapkát, de amúgy nem. Amíg hosszú volt, addig reggel úgy-ahogy kifésültem, de nem vittem túlzásba.


Amúgy kb 18 éves korom óta tervezem, hogy kopaszra borotválom, de nagyon nem merem :D Majd ha lesz 2-3 hetem, amikor nem muszáj mutatkoznom, akkor kipróbálom milyen. Kicsit félek, mert amúgy is magas homlokom van :D

2015. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és: anyai nagyapám kopasz volt, apait nem tudom. Apukám is kopaszodik, de egyáltalán nem vészesen, meg ugye ő már lassan 60. Viszont tesóimnak is eléggé ritkás a haja (fiú és lány egyaránt).
2015. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, még szívesen vennék továbbiakat.
2015. márc. 13. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!