Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeged Zsidró Szalon ingyen...

Szeged Zsidró Szalon ingyen hajvágás?

Figyelt kérdés
Miért nehéz modellt találni hajvágáshoz, hisz elrontani azért nem lehet?!
2015. febr. 12. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tedd fel újra a kérdést, mert nem vágom, mire akarsz most kilyukadni
2015. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
bocsánat, gyakorló fodrász vagyok és embereket keresek hajvágáshoz. Nem jön senki sem csak ismerősök belőlük nem sok van és kellene még "modell" akin tudok gyakorolni, de hiába keresek nem reagál rá senki. Mentor mellett vágom a hajat így elrontani nem lehet
2015. febr. 12. 15:09
 3/16 anonim ***** válasza:

Jaaa, így más :D

Szerintem egyrészt azért, mert többen vannak hosszú hajúak, ők pedig nem akarják levágatni a hajukat. Másik, hogy nem bíznak meg benned (meg ismeretlen, nem ismerik, hogy dolgozol, stb), hiába van melletted a mentorod. (Csak a vicces az, hogy akkor hogy legyen valaki fodrász (vagy bármilyen szakember), ha csak bábukon tud gyakorolni...) Amúgy egyik fodrászismerősöm elrontotta az első "páciense" fejét, amit egy másik helyrehozott, kicsit jobban megtépte, mint kellett volna, így egy középhosszú hajból lett rövid. Bár imádta, mert azóta (2 éve) is ezt a fazont viseli :)))

2015. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ird ki a kérdést máshogyan:

Ingyen hajvágásra ki jelentkezne?

Zsidró szalon elég jó nevű, ha tényleg a szalonba vágod és van melletted mentor is és a vendéggel megbeszéled hogy mit szeretne akkor nem lenne gond.

De igy hogy leülők és neki éllsz vágni, amienre szeretnéd..hát nem XD

2015. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha szegedi lennék én elmennék,nekem vállig ér a hajam és long bob cut szerint hordom. Ezen nem tudsz sokat rontani, de azért megbeszélnénk hogy mennyivel legyen max. a legrövidebb és frufrut se akarok :D

Ha igy elvállalod felőlem vághatod :D

utolsó voltam 24/L budapesti

2015. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én a budapesti Zsidró szalonban voltam gyakorlaton és mindig volt modellem. Nem csak a barátaim meg ismerőseim, akik képesek voltak feláldozni a délutánjukat (mert ugye nem annyi idő a tanműhelyben egy hajvágás, mint a fodrászüzletben). Másik lelőhelyem az internet, több női fórumra is regisztráltam és hirdettem magam, és több hétre előre le volt foglalva az időm. Jöttek egyetemisták, munkából családanyák, a férjeik, pályakezdők... mind nagyon örültek az ingyenes lehetőségnek. Próbálkozz, biztosan sikerrel jársz! Aztán meg ha valaki már megelégedve távozik tőled, biztosan hoz mást is!
2015. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi, figyelmetlen voltam ,most látom, hogy már fodrász vagy!

Akkor viszont nem tudom, mi lehet a gond, hacsak nem az, hogy félnek, hogy túl extrém hajat csinálsz. :)

2015. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
gyakorló fodrász vagyok. Hajat festek, dauerolok szárítok. A hajvágást még most tanulom. Majd a következő okj vizsgától leszek fodrász. Vágtam már hajat egyiket se rontottam el egy hossz, lefele hosszabbodó. Fórumokat keresek, köszönöm ez jó ötlet. Facen már írtam csoportokba de nem nagyon izgatott senkit se. Meg szegedi ingyenes netes hirdetésekben is feladtam onnan se semmi. De a fórumot még megpróbálom. :)
2015. febr. 12. 18:34
 9/16 anonim ***** válasza:
#6. Hol szoktál hirdetni?
2015. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
rajtam se bénázz
2015. febr. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!