Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az intim gyanta ma már bevett...

Az intim gyanta ma már bevett szőrtelenítési módszer, de megengednétek-e, hogy fiú kozmetikus csinálja?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 22:05
 1/5 anonim válasza:

Hát én biztos hogy nem!

De biztos vannak merészebb lányok akiknek mind1!

Mondjuk hasonló ez mindt a nőgyógyász, van aki nem mer menni pasi dokihoz!

2015. febr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne? Sok "női" szakmában még profibbak is a fiúk. Szakácsok, fodrászok, divattervezők, nőgyógyászok... A kozmetikus szakmát is ugyanúgy kitanulhatja egy férfi. Én is kozmetikusként végeztem és nem kell hozzá különösebb tudomány, pláne a gyantázáshoz. Nőnek lenni pedig végképp nem kötelező hozzá. :)
2015. febr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nőnek sem engedném... inkább csinálom magamnak. Nem egy bonyolult művelet.
2015. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanazt tudom mondani, mint a #3 válaszoló :D Nekem ott ne nyúkáljon senki a férjemen (meg a nőgyógyászon) kívül.


Egyébként #3: Na, ugye, hogy meg tudja csinálni magának az ember? Itt ezen az oldalon engem egyszer meg akart győzni egy állítólagos kozmetikus, hogy "azért megnézném, hogy magadnak megcsinálod, mert azt nem lehet". Biztos jobban tudja :D

2015. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bi lány vagyok

engem lehet kevésbé zavarna, ha pasi csinálná

2015. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!